Bratislava-Staré Mesto

2-izbový byt v modernom projekte Kesselbauer hneď vedľa Prezidentského paláca

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 2-izbový byt v modernom rezidenčnom projekte na mieste bývalej pekárne veľkopodnikateľa Alexandra Kesselbauera na Námestí 1.mája v priamej blízkosti Prezidentskej záhrady a Námestia slobody. 

Rezidencia Kesselbauer zhmotňuje pojem mestského bývania v centre mesta s prítomnosťou zelene, súkromia a priestorov na socializáciu s odkazom na genius loci lokality. 

Projekt pozostáva z dvoch budov, osempodlažnej, svojim výrazom súčasne pôsobiacej a šesťpodlažnej, ktorej priečelie má elegantný historizujúci vzhľad s odkazom na vtedajšiu budovu pekárne. Výsledkom je nadčasové bývanie, ktoré nadväzuje na históriu zóny, v ktorej sa nachádza a súčasne spĺňa všetky kladené súčasné požiadavky a nároky. 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA

-podlahová plocha bytu: 53,72 m2

-poschodie 2/8

-počet izieb: 2

-počet kúpeľní: 1

-počet wc: 1

-vonkajšie elektrické hliníkové žalúzie

-podlahové kúrenie v kúpeľni, doskové radiátory

-laminátové podlahy od výrobcu Quick-Step

-veľkoformátový obklad v kúpeľni 

-1x parkovacie státie v podzemnej garáži

TOP 5 VÝHOD

-exkluzívna rezidenčná lokalita v centre mesta

-2,9m vysoké stropy v obytných častiach 

-silný investičný potenciál nehnuteľnosti

-orientácia bytu do Prezidentskej záhrady 

-stavba pod záštitou renomovaného developera

DISPOZÍCIA

Nehnuteľnosť s výmerou 53,72m2 ponúka príjemnú štandardnú dispozíciu. Vstupujeme do predsiene s priestorom na umiestnenie vstavanej šatníkovej skrine. Priestor sa následne otvára do dennej zóny, ktorú tvorí kuchynská, jedálenská a obývacia časť. Výstup na loggiu je projektovaný z obývacej izby, ako aj z priestoru spálne. Pozdĺž celej šírky spálne je možné umiestniť vstavanú šatníkovú zostavu, čím sa zabezpečí dostatok úložných miest. Výhodou je oddelený priestor kúpeľne od toalety. 

LOKALITA

Nehnuteľnosť predstavuje jedinečné spojenie mestského bývania s komfortom tichého a pokojného prostredia. Byt poskytuje maximálny pocit súkromia a zároveň je vzdialený iba 10 minút chôdze od historického centra mesta. Mimoriadne obľúbená a žiadaná lokalita zabezpečuje aj dobré dopravné dopravné spojenie, či už autom alebo MHD. V blízkosti bytového domu sa nachádzajú potraviny, ako aj reštaurácie a kaviarne. Výhodou je priama pešia dostupnosť do Prezidentskej záhrady či na Námestie slobody, ktoré bolo nedávno kompletne revitalizované. 

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku