Bratislava-Staré Mesto

Veľkometrážny byt v River Parku s výhľadom na Dunaj a dvomi terasami

Ponúkame Vám na predaj lukratívny veľkometrážny 5-izbový byt s dvoma terasami a výhľadom na Dunaj.  

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:  

- celková plocha: 220,52 m2 (byt 161,97 m2, lodžia 13,45 m2, terasa 45,10 m2)

- kompletne zariadený

- akustické nepriezvučné tehlové steny

- prémiové vyhotovenie a materiály

- vlastné parkovanie

- krásny výhľad

 

TOP 5 VÝHOD BYTU:

- výstup na terasu alebo lodžiu z každej miestnosti

- samostatná pracovňa a samostatná komora

- exkluzívna lokalita v centre Bratislavy s vlastným parkovaním

- výhľad na Dunaj a lesy

- prémiový štandard vyhotovenia - drevo a kameň

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:  

Do bytu sa dostanete cez bezpečnostné protipožiadne dvere. Vo vstupnej hale je vstavaná šatníková skriňa. Zo vstupnej haly sa môžete dostať do dennej časti bytu pred vami, alebo do nočnej časti bytu po vašej ľavej strane. Denná časť bytu pozostáva z kuchyne a veľkej obývacej miestnosti s výhľadom na Dunaj a výstupom na terasu. Do nočnej časti bytu sa dostanete cez chodbu, pričom po stranách chodby je hosťovské WC s umývadlom a veľká komora, alebo šatník. Z chodby sa dostanete do haly, z ktorej je vstup do piatich miestností, štyri z nich sú izby a jedna je veľkorysá kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, WC, bidetom a dvomi umývadlami. Z týchto štyroch miestností je jedna využívaná ako pracovňa a jedna ako hosťovská spálňa s manželskou posteľou. Z oboch miestností je východ na terasu s vlastným sedením a zeleňou. Zvyšné dve miestnosti na opačnej strane haly je vstup do detskej izby a master bedroom, z ktorých je zase výstup na terasu. Master bedroom má samozrejme svoju vlastnú šatníkovú skriňu, televízor a kúpeľnu s vaňou, WC, bidetom a dvomi umývadlami.

 

VYBAVENIE BYTU:  

- klimatizácia v každej miestnosti

- nezávislý systém kúrenia s vlastnou reguláciou s autonómnym riadením teploty

- hliníkové okná s izolačným dvojsklom

- exteriérové elektricky ovládateľné žalúzie

- podlahové kúrenie a radiátory

- drevené veľkoformátové podlahy KÄHRS vo všetkých miestnostiach a na chodbách

- veľkoformátové mramorové podlahy a obklady Brecia vo všetkých kúpeľniach a WC, ako aj vo vstupnej hale a kuchyni

- sanita značky HANSGROHE A DURAVIT

- vstavaná kuchynská linka so všetkými spotrebičmi

- bezpečnostné dvere

- podlahy na terase a lodžii z tropického dreva a mrazuvzdornej dlažby (Garapa a Merbau)

- 1x sprchový kút, 2x vaňa, 3x WC

- 1x terasa s nábytkom a prístreškom, 1x veľká terasa

 

LOKALITA:  

Projekt River Park je lokalizovaný v srdci Bratislavy na pobreží rieky Dunaj. Napriek tomu, že ste v úplnom centre, budete si môcť užiť absolútny kľud, ticho a výhľad na Dunaj a lesy na opačnom brehu Dunaja. River Park poskytuje možnosti ako na športové príležitosti, tak na spoločenské stretnutia. Priamo v projekte River Park môžete využívať luxusné fitnescentrum a SPA so saunami a bazénom, alebo môžete priamo pred vchodom nasadnúť na bicykel a po bezpečnej cyklotrase sa dostať na vínko do Rakúska, na vernisáž do Danubiany, alebo môžete pokračovať až do Maďarska. Vaše návštevy môžu prespať buď v hosťovskej izbe u Vás doma, alebo v Grand Hoteli River Park, ktorý sa radí k jedným z najlepších na Slovensku. Samozrejmosťou sú vynikajúce reštaurácie, ktoré sú len pár krokov od Vášho bytu. Ak by ste mali záujem sa zlepšiť v spoločenských alebo moderných tancoch, stačí navštíviť vynikajúcu tanečnú školu v River Parku. Rovnako môžete navštíviť napríklad aj kníhkupectvo, alebo potraviny, čo tiež určite zvýši komfort Vášho bývania. River Park m výborné dopravné napojenie na obchvat, a ak ste fanúšikom hromadnej dopravy, môžete samozrejme využívať aj električky a autobusy, ktorých zastávky sú v pešej dostupnosti.

 

CENA: 1.199.000€

V cene bytu je zahrnuté aj garážové státie v cene 35.000€.

Možnosť odkúpenia ďalšieho garážového státia v cene 35.000€.

 

V cene sú zahnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva, či katastrálnych poplatkov.  

 

Názor FEDORS Group :  

Tento veľkorysý byt v centre Bratislavy v priamom dotyku s riekou Dunaj Vám poskytne kľud, priestor a komfort, ktorý od bytu tejto kategórie očakávate. Oproti ostatným bytom v centre Bratislavy si môžete navyše užiť parkovanie v garáži priamo pod bytovým domom. Táto nehnuteľnosť Vám poskytne to najlepšie z najlepšieho a budete sa tu okamžite cítiť ako doma.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita