Bratislava-Staré Mesto

Veľkometrážny 4-izbový mezonet s dvomi terasami a výhľadom na Kolibu

Ponúkame Vám  na predaj 4-izbový veľkometrážny mezonet s dvomi terasami a výhľadom na Kolibu.

 

Originálna dispozícia, osobité spracovanie, veľkorysý priestor interiéru a terasa s výhľadom. Nehnuteľnosť v historickej budove Starého Mesta s osobitou atmosférou. Tento jedinečný mezonet, môže byť Vašou oázou pokoja uprostred mesta.

 

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

- celková plocha bytu 180 m2 ( 150 m2 byt +30 m2 terasy)  

- pôvodné masívne trámy

- 6 metrové stropy

- priestranná presklená terasa s výhľadom na Kolibu

 

TOP 5 VÝHOD BYTU :  

- atraktívna adresa v Starom Meste

- pôvodné masívne trámy

- originálny a jedinečný byt

- 2x terasa s výhľadom

- tichý vnútroblok plný zelene

 

 

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Od vstupu do bytu sa priestor otvára do dennej časti, ktorú tvorí obývačka, jedálenská časť a kuchyňa s výstupom na terasu. 

Tento priestor je v celom byte dominantný a v jeho okrajových častiach sa rozčleňuje pôdorys na ďalšie funkčné časti.

Po ľavej strane od vstupu do bytu je umiestnená samostatná toaleta pre návštevy. V zadnej časti obývačky, po ľavej strane je manželská spálňa so šatníkom a kúpeľňou.  Vedľa je tiež vstup do veľkej detskej izby so šatníkovou skriňou a oknami do ulice.  Od vstupnej chodby vedie z dennej časti schodisko na druhé podlažie. Tento priestor je rozčlenený galériou s výstupom na terasu orientovanú do vnútrobloku. Po ľavej strane od schodiska je druhá kúpelňa s toaletou. Oproti je dispozične umiestnená veľká detská izba so vstavaným šatníkom a oknami do vnútrobloku

Tento originálny byt v historickej budove má štýl a jedinečnú atmosféru, ktorú musíte pocítiť na vlastnej koži.

 

VYBAVENIE A ZARIADENIE BYTU:

- plastové okná

- kuchynská linka 

- šatníkove skrine

- kotol

 

LOKALITA:

Nehnuteľnosť sa nachádza na atraktívnej adrese Starého Mesta, odkiaľ máte všetko doslova na krok od nákupných a zdravotníckych centier až po fitness centrá, úrady dopravné napojenia či voľnočasové aktivity.  Kúpou tejto nehnuteľnosti získate jedinečný a originálny byt v historickej budove s priamou interakciou s mestským životom a zároveň pokoj, čo zabezpečuje orientácia do tichého vnútro bloku.

 

CENA: 

497 000 €

 

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

 

Názor FEDORS Group:

Originálny rodinný byt na prémiovej adrese Starého Mesta s terasami a výhľadom. Nehnuteľnosť, ktorá má charizmu a odzrkadluje autenticitu pôvodnej architektúry hlavného mesta v modernom trende. Pozitívne atribúty podčiarkuje cena, ktorá je v aktuálnej situácii na trhu v Bratislave viac ako prijateľná. 

 

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita