Bratislava-Staré Mesto

Veľkometrážny 4-izbový byt s výhľadom na Slavín v blízkosti Medickej záhrady

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj staromestský 4-izbový byt,  situovaný na Špitálskej ulici v Starom Meste, ktorý predstavuje ideálne miesto pre aktívny rodinný život.  Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, v rámci ktorej sa menili aj elektroinštalácie, kúpeľne, kuchyňa, podlahy a okná. Posledná rekonštrukcia v byte prebehla v roku 2021. Bytový dom čaká v blízkej dobe kompletná revitalizácia fasády a úprava spoločných vnútorných priestorov s výmenou vertikálnej komunikácie-výťahu. 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

-rozloha: byt-199,64 m2

-počet izieb: 4

-počet kúpeľní: 2

-počet WC: 1

-kvalitné drevené parkety

-klimatizačné jednotky v obytných miestnostiach

-vonkajšie parkovacie státie vo vnútrobloku bytového domu a možnosť prenájmu garáže 

TOP 5 VÝHOD:

-exkluzívna lokalita

-nadštandardná podlahová plocha bytu s priestrannými izbami

-atypická, na mieru navrhnutá kuchynská linka do tvaru U 

-možnosť zmeny dispozície na 5-izbový byt

-balkón s výhľadom na Slavín a francúzsky balkón s orientáciou na Medickú záhradu

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE

Do bytu vchádzame cez priestrannú presvetlenú predsieň, do ktorej je umiestnený vstup do šatníka, ako aj vstup do samostatnej toalety.  Priestorom plynule prechádzame do kuchynskej časti, ktoré je na mieru navrhnutá do tvaru U. Priestor kuchyne je príjemne presvetlený oknami, ktoré poskytujú aj možnosť prirodzeného vetrania.  Na priestor sa napája jedálenská časť so stolom pre 6 osôb a súčasťou kuchynskej časti je aj priestor komory/skladu. Do detskej izby vstupujeme z chodby, pozdĺž ktorej je umiestnená šatníková skriňa a kúpeľňa so sprchovým kútom, toaletou a umývadlom so skrinkou. Vstup do detskej izby je taktiež z priestoru hlavnej dennej zóny-obývacej izby.  Priestor je typovo rozdelený do troch častí. Po pravej strane je umiestnená sedačka s televíziou a francúzskym balkónom, v stredovej časti je umiestnený krb, pred ktorým je sedacia súprava s konferenčným stolíkom a po ľavej strane je priestor vymedzený ako pracovňa, z ktorej je výstup na balkón s výhľadom na Slavín. Do hlavnej spálne vstupujeme z obývacej izby s vlastným walk-in šatníkom, ktorý má taktiež samostatný vstup z obývacej časti. Kúpeľňa pri hlavnej spálni je prirodzene vetraná oknom, vybavená vaňou, sprchovým kútom a umývadlom so skrinkou. 

Lokalita ponúka jednoduchý a rýchly prístup do centra ako aj do ostatných mestských častí, v pešej dostupnosti je viacero vyhľadávaných kaviarní, barov a reštaurácií, prevádzky služieb a občianskej vybavenosti. V blízkosti domu sa nachádza Medická záhrada, ktorá poskytuje skvelé miesto na trávenie voľného času. Pár minút chôdze vás delí od Prezidentskej záhrady či od Námestia slobody, ktoré aktuálne prešlo kompletnou revitalizáciou s novou parkovou úpravou. 

V cene bytu sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho a hypotekárneho servisu. 

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku