Bratislava-Nové Mesto

Veľkometrážny 3-izbový byt na kolibe s veľkou záhradnou terasou

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma veľkými terasami. Nehnuteľnosť sa nachádza v uzavretom areáli na bratislavskej Kolibe na juhovýchodnom svahu Malých Karpát. Byt je možné navrátiť do pôvodnej dispozície (4-izbový byt).

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

- úžitková plocha bytu 176,2 m2 

- 3-izbový byt,

- 124,8 m2 terasy,

- 2 šatníky,

- 2 priestranné parkovacie státia v garáži,

- kúpeľňa s WC,

- samostatné WC s umývadlom,

- 4,3 m2 pivnica

 

TOP 5 VÝHOD BYTU:

- lukratívna lokalita na Kolibe,

- byt je možné dispozične prerobiť na 4-izbový,

- veľkorysé terasy so súkromím,

- veľké parkovacie miesta v garáži,

- vynikajúca dostupnosť do centra mesta.

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Vo vstupnej časti sa nachádza priestranná vstavaná skriňa, vstup do WC s umývadlom a jeden zo šatníkov. Zo vstupnej haly sa dostaneme do otvorenej kuchynskej časti. V nej sa nachádza kuchynský ostrovček s barovým pultom a s jedálenským stolom, ktorý plynule nadväzuje na veľkorysú obývačku. Z obývacej časti je vstup na terasu. Byt má dve priestranné spálne, z jednej z nich sa vstupuje na terasu. V kúpeľni sa nachádza hydromasážna vaňa, dve umývadlá, sprchový kút, WC a bidet.  Byt je bezbariérovo prístupný výťahom z podzemnej garáže.

 

VYBAVENIE BYTU:

- podlahové kúrenie,

- stropné chladenie,

- inteligentná elektroinštalácia,

- kuchynská linka so spotrebičmi Miele,

- plastové okná,

- hydromasážna vaňa,

- vstavané skrine,

- vonkajšie rolety s automatickým ovládaním,

- špeciálna keramická dlažba v štruktúre týkového dreva.

 

LOKALITA:

Bratislavská Koliba je lukratívna lokalita s blízkosťou prírody aj centra mesta. Bytový dom sa nachádza v uzavretom areáli, čo poskytuje bezpečie a súkromie. Do areálu sa vstupuje cez bránu na automatické ovládanie.

 

CENA BYT:  DOHODOU €

CENA PARKING 2 x 25.000 EUR

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

 

Názor FEDORS Group:

Veľkometrážny byt v lukratívnej lokalite poskytuje dostatok priestoru i súkromia. Pri výstavbe sa nešetrilo na materiáloch a kvalitnom vyhotovení bytu a budovy. Byt disponuje okrem iného aj inteligentnou elektroinštaláciou. V byte je ohromujúce množstvo úložných priestorov a zároveň sa na tom istom podlaží nachádza aj pivničná kobka.

Veľkou výhodou sú dve parkovacie státia v spoločnej garáži - sú dostatočne široké na to, aby ste pohodlne zaparkovali dve SUV a motorku (prípadne 3 menšie autá). Parkovacie státie je možné prerobiť na priestrannú uzavretú dvojgaráž.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita