Bratislava-Ružinov

Veľkometrážny 2-izbový byt s garážou a veľkým potenciálom

Ponúkame exkluzívne na predaj  veľkometrážny  2- izbový byt s potenciálom v obľúbenej časti Bratislavy/ Ružinov.


Táto ponuka predstavuje prémiové bývanie pre ľudí, ktorí vyžadujú rýchlu dostupnosť, kvalitné bývanie a kompletnú občiansku vybavenosť na dosah ruky.  Tento byt s úžasným potenciálom predstavuje výnimočné bývanie a takým sa stanete aj vy.

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:
-celková plocha  : 79 m2

-obytná plocha: 72 m2

-terasa  7 m2

-byt sa nachádza na 2/3 poschodí

-bytový dom skolaudovaný v r. 2000 /tehla

-posledná rekonštrukcia v r. 2017

-vstupná brána na čip  

-okná sú plastové s izolačným trojsklom a vonkajšími žalúziami

-klimatizácia v celom byte

-samostatné WC a kúpeľňa

-kuchynská linka na mieru/  zavedený plyn aj elektrika

-uzamykateľná garáž na diaľkové ovládanie pod bytovým domom

TOP 5 VÝHOD BYTU:

-krásne  presvetlené priestory

-orientácia na 3 svetové strany

-lokalita  s vynikajúcou dostupnosťou do centra aj na diaľničný obchvat

-byt s úžasným potenciálom/ možnosť prerobiť na 3-izbový

-kompletná občianska vybavenosť 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Byt má nadštandardnú dispozíciu moderného 2-izbového bytu.  Po vstupe do bytu vchádzame do priestrannej obývacej izby, ktorá je  prepojená s kuchynskou časťou. Z obývacej izby ako aj z kuchyne je výstup na terasu. Celý priestor je krásne presvetlený a vzdušný, má vlastnú klimatizačnú jednotku. Ďalej po pravej strane prechádzame menšou chodbou, v ktorej je po pravej strane vstavaný šatník na mieru  a po ľavej strane samostatné WC a kúpeľňa. Veľkou výhodou kúpeľne je okno na odvetrávanie ktoré zároveň poskytuje dostatočné presvetlenie.  Nakoniec sa cez chodbu dostaneme do spálne. Je orientovaná do tichého vnútrobloku, čo vám poskytne kľudný a ničím nerušený spánok. Spálňa má klimatizačnú  jednotku a okná s vonkajšími žalúziami. Celý byt je veľmi príjemný a má potenciál dispozičnej zmeny na 3-izbový.

LOKALITA:
Byt sa nachádza vo vyhľadávanej časti Ružinova na Mierovej ulici. Výhodou tejto lokality je najmä dostupnosť do všetkých častí Bratislavy a na diaľničný obchvat , pre život v meste je toto absolútna doména rýchleho presunu kamkoľvek doslova za pár minút. V okolí bytového domu je kompletná občianska vybavenosť, bez naštartovania auta si v okolí viete nakúpiť čokoľvek od obchodov, potravín až po drogériu. Samozrejmosťou sú aj rôzne služby, banky, ambulancie, školy škôlky, ihriská či reštaurácie a kaviarne. Pri bytovom dome je MHD zastávka.  V tejto časti Ružinova vám určite nebude nič chýbať.  Využite možnosť si tento byt zariadiť podľa vlastných predstáv a ideálne bývanie máte vyriešené.

 

CENA: 219.900 EUR

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

K bytu prislúcha garážové státie v cene +28.000 eur

Názor FEDORS Group:
Exkluzívny byt ležiaci na dlani mestských privilégií v nádychu moderného bývania určený pre tých, ktorí vedia čo potrebujú pre kvalitný životný štýl. 
Tento byt ponúka všetko, čo má ponúkať ideálne bývanie. Keďže tento nízkopodlažný bytový dom nemá výťah, bude to skôr atraktívnejšie pre mladšie a stredné generácie či jednotlivcov.  Predáva sa nezariadený, preto môžete naplno využiť vaše predstavy o dizajne a  jeho zariadení

 

 

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita