Bratislava-Staré Mesto

Tehlový 2,5-izbový byt so šatníkom a loggiou v absolútnom centre mesta

Ponúkame vám exkluzívne na predaj tehlový 2-izbový byt  so šatníkom a loggiou v absolútnom centre mesta na Obchodnej ulici.


Výborná dispozícia, dizajnové spracovanie, veľkorysý priestor interiéru, okrasná záhrada vo vnútrobloku s možnosťou parkovnia pre rezidentov. Úžasnú atmosféru tohto 2-izbového staromestského bytu neopíšu slová,  tento byt treba vidieť! 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:
- celková plocha:  84,61 m2 (80,61 m2 úžitková plocha + 4m2 loggia )
- tehla
- loggia
- počet izieb: 2
- veľká záhrada v tichom vnútrobloku

- parkovanie pre rezidentov vo vnútrobloku
 


TOP 5 VÝHOD BYTU:
- atraktívna adresa Starého Mesta 
- parkovanie 
-  vstavba do povalových priestorov
- dokonalá infraštuktúra 
- charizmatický, štýlový byt 
 


DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Od vstupu do bytu je po pravej strane kúpeľňa s toaletou, sprchovým kútom a svetlíkom do vnútrobloku. Vstupná chodba sa otvára do presvetleného priestoru obývacej časti spojenej s jedálňou a kuchyňou s výstupom na loggiu. Loggia je tichá, s výhľadom do vnútroblku. Za obývačkou je veľká spálňa so šatníkom presvetlená strešnými oknami.VYBAVENIE A ZARIADENIE BYTU:
- plastové okná
- vstavané spotrebiče
- vstavané skrine
- plynový kotol
- kompletné zariadenie 
 


LOKALITA:
Atraktívna adresa Starého Mesta, kde Vám nebude nič chýbať. Občianska vybavenosť je tu dokonalá, bezprostredný kontakt so všetkým, čo mesto ponúka a zároveň kľud a pokoj, čo je na  Obchdnej  ulici  takmer nereálne. Nočný život v meste naberá s týmto bytom nový rozmer...

 


CENA: 

 

279 900 EUR


V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

Názor FEDORS Group:
Prestížny, priestranný 2-izbový byt v Starom Meste na Obchodnej ulici. Vnútroblok plný zelene v blízkosti aktívne žijúceho mesta. Charizmatická nehnuteľnosť s osobnosťou pre mestského človeka za dobrú cenu. Tu sa nový majiteľ bude cítiť doslova ako kráľ. Každým dňom ho bude milovať viac a viac. Ponuka, ktorá určite uspokojí aj náročných klientov.

 

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita