Bratislava-Podunajské Biskupice

Štýlový rodinný dom s bazénom a záhradným domom

Ponúkame Vám na predaj výnimočný 4-izbový rodinný dom v súkromnej uzatvorenej ulici so samostatnou garážou, záhradou, krásnym bazénom a nádherným samostatným záhradným domom s kompletným zázemím, ktorý môže slúžiť ako druhý samostatný dom. Tento nehnuteľnosť je posledná v rade rodinných domov, čo Vašej rodine zaručí bezpečie, priestor, súkromie, ticho a pohodlie.

Pokiaľ viete oceniť výnimočne architektonické riešenia, určite Vás zaujme použitie drevených dubových trámov z domu Tomáša Baťu, celosvetovo známeho zakladateľa obuvníckej značky Baťa, o ktorom prednedávnom vyšla aj zaujímavá kniha. Tieto dubové trámy prešli renováciou a špeciálnym ošetrením a dotvárajú neopakovateľnú atmosféru záhradného domu v susedstve bazéna.

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:
- rozloha: rodinný dom - 133 m2, terasa - 20 m2, záhradný dom - 70 m2
- pozemok 535 m2
- garážové parkovacie státie + vonkajšie parkovacie státie
- počet izieb: 4 v rodinnom dome, 1 v záhradnom dome
- počet kúpeľní: 2x
- počet WC: 3x
- keramický bazén s protiprúdom
- smart-home systém
- krásna záhrada navrhnutá záhradným dizajnérom
- novostavba

TOP 5 VÝHOD:
- absolútne súkromie a bezpečie
- neopakovateľná atmosféra
- mesačné náklady na dom 100 EUR
- možnosť využívať záhradný dom ako samostatný dvojizbový byt
- krásny bazén a záhrada
 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Vjazd do rezidenčnej ulice je cez elektronicky ovládanú bránu. Na jej konci je druhá elektronicky ovládaná brána za ktorou sa nachádza už pozemok samotného domu. Za bránou je vyriešené veľkorysé parkovisko pre niekoľko áut, vstup do garáže, ktorá je prepojená s interiérom domu s výstupom na terasu s predzáhradkou. Každý centimeter exteriéru je zjednotený s dôrazom na detail, či už ide o zeleň, dlažbu, osvetlenie, úpravu plota, alebo použitie bezpečnostných prvkov. Celý dom je zabezpečený kamerovým systémom. Na prízemí domu je vstupná hala, obývačka s kuchyňou, samostatné WC, šatníková skriňa, technická miestnosť a garáž. Poschodie pozostáva z troch spální, pričom jedna z nich má samostatnú terasu. Na poschodí je taktiež kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, a WC. Celé poschodie je klimatizované.

Vedľa garáže sa nachádza aj priestranná uzamykateľná časť domu, ktorá slúži ako sklad a technická miestnosť. Tú oceníte najmä pri starostlivosti o krásnu záhradu v okolí. Cez nádherne upravenú záhradu sa dostanete za dom, kde sa nachádza krásny bazén a samostatný záhradný dom, ktorý je však plnohodnotnou stavbou so všetkým, čo k tomu patrí. Je tu vstupná hala so vstavanou šatníkovou skriňou, kúpeľňa s WC a sprchovým kútom, krásna rozľahlá kuchyňa so štýlovými spotrebičmi značky Gorenje, ktoré perfektne dotvárajú neopakovateľnú atmosféru tohto domu. Celý priestor je otvorený a prispôsobený na maximálne pohodlné trávenie voľného času. Jednoduchým dobudovaním priečky si vytvoríte plnohodnotný 2-izbový rodinný dom s nadštandardnou výmerou 70 m2.

VYBAVENIE:
- keramický bazén COMPASS s protiprúdom a hliníkovým prekrytím
- závlaha exteriéru HUNTER
- okná SCHUCO
- elektrické podlahové kúrenie DEWI
- smart-home systém COMFY
- 1x kuchyňa so všetkými zabudovanými spotrebičmi značky MIELE
- 1x kuchyňa so všetkými zabudovanými spotrebičmi značky GORENJE
- TRAVERTÍNOVÉ obklady
- elektronicky ovládané markízy CLIMAX
- exteriérové elektronicky ovládané hliníkové žalúzie
- alarm a kamerový systém
- kamenné umývadlá
- akumulačný krb na drevo HOXTER
- sanita HANSGROHE
- LED podsvietenie
- pracovná doska so zapracovaným umývadlom z technického KAMEŇA
- obývačková stena z VÁPENCA
- TEAKOVÝ nábytok
- stropy z masívneho dubového dreva z domov TOMÁŠA BAŤU
- trojkomorové okná INCON
- kúrenie cez tepelné čerpadlo SAMSUNG
- interiérové magnetické dvere a schodisko z masívneho DUBU

LOKALITA:
Tento dom sa nachádza v pokojnej časti Podunajských Biskupíc vo štvrti rodinných domov na súkromnej uzatvorenej príjazdovej ceste. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Táto časť Podunajských Biskupíc je ideálna pre rodiny s deťmi a pokojné bývanie.

CENA: 730.000 EUR

V cene sú zahrnuté všetky profesionálne služby spoločnosti FEDORS Group vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita