Bratislava-Ružinov

Štýlový 3-izbový loft v rezidenčnom projekte na Mlynských Nivách

Ponúkame Vám na predaj moderný, dizajnovo zariadený loft v širšom centre mesta v rezidenčnom projekte City Park Ružinov.

 

Výborná dispozícia, veľkorysý priestor interiéru a úložných priestorov, dizajnové vyhotovenie. Príťažlivú charizmu bytu pocítite na vlastnej koži.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

2. poschodie/ 22

celková plocha: 125 m2 (71,56 m2 úžitková plocha m2 byt, 125 m2 obytná plocha)

tehla

novostavba

počet izieb: 3

nepriechodné izby

1x kúpeľňa so sprchovým kútom a dvomi umývadlami

2x toaleta

 

TOP 5 VÝHOD BYTU:

- veľkorysý priestor bytu – dostatok úložných priestorov

- dizajnové zariadenie a vyhotovenie interiéru

- prémiová novostavba

- rezidenčný projekt City Park Ružinov – moderný komplex so zeleným vnútroblokom

- lokalita širšieho centra mesta – pešia dostupnosť historického centra, výborná občianska vybavenosť v najbližšom okolí, dobrá dopravná dostupnosť (auto aj MHD)

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Od vstupu do bytu sa priestor otvára do vstupnej haly. Po pravej strane je dispozične umiestneá veľká kúpelňa s dvomi umývadlami, veľkým sprchovým kútom a samostatná toaleta. Na konci vstupnej haly sa priesor otvára do dennej časti, ktorú tvorí dizajnovo zariadená kuchyňa s veľkou jedálňou a obývačkou. Tento priestor čiastočne kopíruje vrchné podlažie. Z obývačky vedie schodisko na druhé podlažie. Tu je charakteristickým spôsobom pre loft riešená manželská spálňa. Od schodiska po pravej strane vedie chodba do veľkej detskej izby so šatníkovou skriňou a samostatnou toaletou.

V tomto byte prevládajú čisté línie, ktoré na seba nadväzujú a spolu vytvárajú harmóniu a celistvosť prevedenia interiéru, ktorý si zamilujete.   

 

VYBAVENIE A ZARIADENIE BYTU:

- hliníkové okná

- murované bytové a medzibytové priečky

- protipožiarne vstupné dvere Sherlock bezpečnostnej triedy 3, oceľová zárubňa a bezpečnostné kovanie

- kuchynská linka vybavená prémiovými spotrebičmi

- gauč

- šatník

 

 

LOKALITA:

City Park Ružinov sa nachádza vo vyhľadávanej bratislavskej lokalite, odkiaľ máte všetko doslova na krok - od širokej ponuky pracovných, kultúrnych a športových možností Bratislavy, cez nákupy na trhu Miletičova aj v TOP nákupných centrách Eurovea alebo Central, až po blízke školy, škôlky, či zdravotnícke zariadenia. Tu získate pohodlné cestovanie autom, napojenie na spoje mestskej dopravy alebo dokonca cyklistický chodník - 4 minúty na mestský diaľničný okruh, 6 minút na autobusovú stanicu, 8 minút do historického centra Bratislavy, do 15 minút na Hlavnú železničnú stanicu.

 

CENA: 399 999 €

 

K bytu je možné odkúpiť 2x garážové státie v cene + 18 000 EUR za jedno státie

 

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

 

Názor FEDORS Group:

Moderný, mestský byt v jednom z najatraktívnejších rezidenčných projektov hlavného mesta. Lokalita, rezidenčný projekt so zeleným vntútroblokom, ale najmä samotný byt s úžasnou atmosférou vytvárajú maximálne komfortné bývanie, ktoré pokojne môžeme nazvať oázou pokoja v centre mesta. Táto ponuka určite uspokojí aj najnáročnejších klientov.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita