Bratislava-Karlova Ves

Strešný penthouse s obrovskou terasou a výhľadom na hrad

FEDORSGROUP ponúka exkluzívne NA PREDAJ elegantný veľkometrážny 3-izbový byt na Ulici Vincenta Hložníka v rezidenčnom komplexe Condominium Renaissance.

 

Nehnuteľnosť sa nachádza na najvyššom podlaží bytového domu s neobmedzeným výhľadom na hrad, dunaj a lesy v Rakúsku. Celý byt je orientovaný smerom na juh. Denná časť zaberá polovicu výmery bytu, pôsobí veľmi priestranne. Vďaka obrovským oknám je byt velmi svetlý, vzdušný a ponúka neobmedzené možnosti na zariadenie. Obývačke dominuje krb.

 

Byt sa predáva bez zariadenia a nábytku. Nový majiteľ si bude môcť interiér jemne zrekonštruovať a doladiť podľa vlastných predstáv. Pôvodne bola dispozícia robená ako 4i byt, čo sa dá veľmi decentným zásahom znova obnoviť a spraviť v byte ešte jednu izbu.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISITIKA:

=> počet izieb: 3(4)

=> 5. podlažie z 5

=> rozloha bytu: 202 m2

=> rozloha terasy: 157 m2

=> 2 parkovacie státia v podzemnej garáži

=>stropné chladenie

=>podlahové kúrenie

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Kuchyňa, obývacia izba, pracovňa, spálňa, 2x kúpeľňa, šatník, krb. Dve garážové státia v podzemnej garáži.

 

Byt je rozdelený na dennú a nočnú zónu. Denná časť pozostáva z veľkej obývačky, ktorá je prepojená s kuchyňou a jedálňou.  tejto časti bytu je niekoľko výstupov na strešnú terasu ktorá sa tiahne okolo celého bytu, čo znamená že ponúka výhľady na všetky svetové strany. Z dennej časti sa plynulo prechádza do nočného traktu, kde sa nachádzajú  izby. Spoločná kúpeľňa, šatník, izba momentálne slúžiaca ako pracovňa a hlavná spálňa plus veľká kúpeľňa.

 

LOKALITA:

Nehnuteľnosť sa nachádza nad Devínskou cestou, funguje tu výborné dopravné napojenie. Blízke sídlisko poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť vrátane obchodov, kaviarní, reštaurácii, školy, škôlky a mnohých ďalších benefitov.

 

NÁZOR FEDORS GROUP:

Tento nádherný byt ponúka neuveriteľnú atmosféru. Nadštandardná výmera vytvára dojem rodinného domu, ktorý ešte umocňuje aj výhľad na rieku Dunaj a lesy v jeho povodí.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita