Dunajská Lužná

Samostatne stojaci 4-izbový kompletne zariadený rodinný dom na veľkom pozemku

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj tento krásny 4-izbový rodinný dom s veľkou záhradou a moderným zariadením len na skok od Bratislavy.

 

Samostatne stojaci dom na 6á pozemku ponúka kvalitné bývanie pre najnáročnejších. Použité boli vysoko kvalitné materiály a moderné technologické postupy. Nehnuteľnosť je vybudovaná v novej modernej štvrti, v zástavbe rodinných domov, s pokojnou atmosférou a rýchlim napojením na diaľnicu či okolité satelity hlavného mesta.  

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

-pozemok : 607 m2  

-úžitková plocha 104 m2  

-zastavaná plocha 160 m2

-materiál tehla

-novostavba

-počet izieb: 4

-nepriechodné izby

-veľkoformátové obklady a dlažby

-Salamander plastové okná /izolačné 3 sklá

-elektrický bojler

-predpríprava na vonkajší bazén

-optický internet 

-1x kúpeľňa so sprchovým kútom aj s vaňou

-2x toaleta

-na mieru kvalitná kuchyňa so zabudovanými el.spotrebičmi

-energetický certifikát A+

-pochôdzny pôjd  

-technická. miestnosť

-elektrické ovládanie brány

-podlahové kúrenie elektrické

-interiérový krb

-exteriérové žalúzie

-parkovacie státie pre 2-3 autá.

 

TOP 5 VÝHOD DOMU:

- veľkorysý priestor domu

- kvalitné materiály  

- dostupnosť do centra po D4,R7

- samostatne stojaci rodinný dom s veľkým pozemkom

- moderné a vkusné zariadenie

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Od vstupnej chodby po pravej strane sa dostaneme do srdca domu, kde Vás hneď uchváti veľkorysí priestor obývacej izby spolu s kuchyňou a jedálenskou časťou. Tento priestor je krásne presvetlený má úžasnú atmosféru a moderné zladenie do najmenších detailov. S obývacej časti  je priamy výstup na priestranný pozemok s terasou a predprípravou na bazén. Pozemok je celý oplotený.  Po ľavej strane od vstupnej haly je nočná časť domu, ktorá disponuje tromi samostatnými izbami ,1x samostatné WC, 1x kúpeľňa s vaňou aj sprchovým kútom vo veľmi vkusnom prevedení, 1x priestranná  technická miestnosť. Zo vstupnej haly je stropné výsuvné schodisko na pôjd využiteľný aj ako sklad.  

 

VYBAVENIE A ZARIADENIE DOMU:

- plastové okná izolačné 3 sklá

- interiérový krb

- podlahové kúrenie

- kamerový systém a alarm

- oplotenie pozemku

- komplet vybavená kuchyňa s el.spotrebičmi

- moderná sedacia súprava s konferenčným stolíkom

- jedálenský stôl so stoličkami

- vstavané skrine

- manželská posteľ

- kancelárske/pracovné stoly  

- botníková zostava vo vstupnej chodbe

- kamerový systém a alarm

- krb

 

LOKALITA:

Obec Dunajská Lužná leží približne 15 minút juhovýchodne od hlavného mesta, dnes už môžeme hovoriť o vynikajúcej dostupnosti a to vďaka novovybudovanej diaľnici D4 R7 ,nie len v smere do Bratislavy, ale s možnosťou napojenia sa na viaceré smery a satelity hlavného mesta. Autobusová doprava je pravidelná. Dunajská Lužná je obľúbeným prostredím so všetkým, čo mladá rodina potrebuje. Predškolské zariadenia, praktický lekár, škôlky, školy ,obchody, potraviny, zdravotné zariadenia, banky, pošta, rôzne služby ale aj pracovné príležitosti. Neďaleko obce smerom na Senec, sa nachádza jazero Malá voda známe ako jazero Nové Košariská, ktoré býva v lete veľmi obľúbeným prostredím pre oddych, relax šport a kúpanie počas horúcich letných dní. Voľnočasové aktivity oceníte vďaka cyklotrase po hrádzi, bikrosová dráha, rôzne športoviská, tenisová hala, fitnescentrum, ako aj detské ihriská či parky. Prostredie predovšetkým ponúka pokojný priestor pre rodinu a deti.

 

CENA:

440 000 EUR spolu so zariadením

 

V cene sú zahrnuté všetky profesionálne služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita