Bratislava-Rača

5-izbový rodinný dom priamo v Bratislave

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 5-izbový rodinný dom so záhradou priamo v Bratislave časť Rača

Veľkorysý priestor interiéru, záhrada s oplotením a s absolútnou interakciou s mestom ocení každý klient.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

-podlahová plocha -118.8 m2 ( 1NP 59,40 m2/ 2NP 52.8 m2)

-zastavaná plocha 70,28 m2

-pozemok 242 m2

-stavba z materiálu Ytong,

-základy: monolitický betón

-strecha pultová

-strešná krytina Maslen , Škridplech

-5r. novostavba Východná Alej

-počet samostatných izieb: 5

-2x kúpeľňa s toaletou

-1x technická miestnosť

-1x skladový priestor

-elektrické podlahové kúrenie

-oplotená záhrada

-parkovanie pre 2-3 autá

-slnečný dom orientácia JV-JZ

 

TOP 5 VÝHOD DOMU:

- veľkorysý priestor interiéru  

- rodinný dom s príjemnou záhradou

- predpríprava na krb 

- rýchle napojenie na D1 D4 R7  

- praktická dispozícia  

 

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Od vstupu do domu priestor pokračuje chodbou, ktorá rozčleňuje celé spodné podlažie. Po ľavej strane od vstupu do domu je dispozične umiestnená manželská spálňa a zvlášť samostatný priestor, ktorý môže slúžiť ako sklad alebo šatník. Postúpením chodbou, po pravej strane je samostatná kúpeľňa a technická miestnosť. Na konci chodby sa pôdorys spodného podlažia otvára do obývacej časti s predprípravou na krb, kuchyňou as výstupom na záhradu. Záhrada je rovná bez svahovitého charakteru. Vstup na pozemok autom je z prednej ulice, čo zvyšuje komfort v rámci akýchkoľvek prác, ktoré sa budú v budúcnosti na pozemku a dome samotnom realizovať.

Na spodnom podlaží oproti šatníku je schodisko, ktoré vedie na druhé podlažie. Vrchná časť domu pozostáva dispozične z 3 izieb a kúpeľne s toaletou. Dve izby sú na pravej strane  orientované na JV stranu a jedna izba s kúpeľňou sú na ľavej strane orientované na JZ stranu .  Nehnuteľnosť zanecháva príjemný dojem, priestor je pekne presvetlený a spoločná chodba medzi 3 izbami ponúka hneď niekoľko alternatív využitia. Výhodou tohto domu je, že si ho nový majiteľ má možnosť dokončiť a zariadiť podľa vlastných predstáv. Oblasť v novovybudovanej štvrti je veľmi pekná, čistá a pôsobí ako rezidenčná oblasť v zástavbe nových domov. Určite sa oplatí vidieť !

 

VYBAVENIE A ZARIADENIE BYTU:

-dom sa predáva v štádiu holodom  

-plastové okná s izolačným 3-sklom

-bezpečnostné vstupné dvere  

-elektrické podlahové kúrenie

-napojené na všetky IS

-optické internetové pripojenie

-predpríprava na krb

 

LOKALITA:

Rača- Východná, je časť hlavného mesta, kde sú postavené hlavne rodinné domy. Atmosféra, ktorá panuje v tejto časti Bratislavy miestami pripomína pohodu na dedine alebo v okrajovej časti Bratislavy. Nehnuteľnosť je však v bezprostrednom napojení na všetky hlavné ťahy, a  obchvat či výjazdy na diaľnicu. V bezprostrednej blízkosti je MHD, školy škôlky, obchody, TESCO, LIDL, obchodný dom, banky, pošta, služby a mnoho ďalších.  Pre rodinu s deťmi absolútne ideálne riešenie denného stereotypu.  

 

CENA: 419 000 €

V cene sú zahrnuté všetky profesionálne služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

 

Názor FEDORS Group:

Priestranný 5-izbový rodinný dom s  pozemkom, súkromím a pohodovou atmosférou. Parametre stavby a pozemku odrážajú aktuálne nároky a potreby mladej rodiny. Tento rodinný dom je stvorený pre mladú perspektívnu rodinku s deťmi. Nový majiteľ bude určite spokojný s dispozičným riešením stavby a dokončením podľa vlastných predstáv

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita