PROXENTA RESIDENCE: KLIMATIZOVANÝ 2-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA HRAD A PARKOVANÍM

Byt

61m2

Bratislava-Staré Mesto

Predané

Pozrite si aj ďalšie nehnuteľnosti zodpovedajúce vašim požiadavkám na webstránke fedorsgroup.sk

FEDORS GROUP ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový apartmán s úžasným výhľadom na Bratislavu. Nachádza sa priamo na Račianskom Mýte v projekte Proxenta Residence.

Pokiaľ hľadáte naozaj moderné mestské bývanie, nehľadajte ďalej. Kúpou tohto apartmánu budete prvý, kto si bude môcť užiť priamo z obývačky krásny výhľad na západ slnka ponad Bratislavský hrad, ako aj krásne moderné...

Pozrite si aj ďalšie nehnuteľnosti zodpovedajúce vašim požiadavkám na webstránke fedorsgroup.sk

FEDORS GROUP ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový apartmán s úžasným výhľadom na Bratislavu. Nachádza sa priamo na Račianskom Mýte v projekte Proxenta Residence.

Pokiaľ hľadáte naozaj moderné mestské bývanie, nehľadajte ďalej. Kúpou tohto apartmánu budete prvý, kto si bude môcť užiť priamo z obývačky krásny výhľad na západ slnka ponad Bratislavský hrad, ako aj krásne moderné spoločné priestory s recepciou. Byt so stropmi vysokými 3 metre sa predáva v nadštandarde s drevenými podlahami, sanitou, klimatizáciami Samsung s protivírusovou funkciou, bezpečnostnými dverami Sherlock, veľkoformátovými (dva resp. tri metre na výšku) hliníkovými oknami s izolačným trojsklom a exteriérovými elektronicky ovládateľnými roletami. Môžete sa tešiť aj na pohodlné parkovanie v štýle západného veľkomesta. S autom jednoducho vojdete do parkovacej kóje, ktorá je hneď vedľa recepcie s výťahmi, vystúpite z auta a odídete. Auto je potom automaticky zaparkované do parkovacieho boxu v podzemí.

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:
- rozloha apartmánu: 60,77 m2, z toho loggia - 8,65 m2, pivničná kobka - 1,25 m2
- 1x garážové parkovacie státie novej generácie
- počet izieb: 2
- samostatné WC
- kúpeľňa s vaňou
- priestranná loggia s krásnym výhľadom

TOP 5 VÝHOD:
- výborná dispozícia
- vstup na priestrannú loggiu zo spálne aj obývačky
- vyhotovenie v nadštandarde - drevené podlahy, klimatizácia v každej miestnosti, exteriérové elektronicky ovládateľné žalúzie
- jedna z najlepších lokalít v Bratislave
- kvalitná novostavba s krásnym výhľadom

Tento 2-izbový apartmán s prevažne západnou orientáciou splní všetky Vaše očakávania. Do bytu sa dostanete cez vstupnú halu s priestorom na vstavanú šatníkovú skriňu. Po ľavej strane vstupnej haly je samostatné WC a samostatná kúpeľňa s vaňou. Po pravej strane vstupnej haly je priestranná spálňa s výstupom na loggiu. Bytu dominuje obývacia miestnosť spojená s kuchyňou, z obývačky je výstup na loggiu. Celá obývacia časť je presklená a poskytuje krásny a nerušený výhľad na Kamzík, Slavín, Slovenský rozhlas a Bratislavský hrad. V spálni sú kvalitné hliníkové veľkoformátové okná s izolačným trojsklom, ktoré majú dva metre na výšku. Rovnaké okná ale s výškou tri metre sú v obývačke. V celom apartmáne sú vonkajšie elektronicky ovládateľné žalúzie a v každej miestnosti je klimatizácia. Všetko čo potrebujete spraviť, je vybrať si nábytok podľa Vášho vkusu a môžete si začať užívať toto výnimočné bývanie. V Starom Meste, kde sa tento apartmán nachádza, si viete zapísať trvalý pobyt aj v apartmáne!

VIRTUÁLNA PREHLIADKA: https://proxentaresidence.sk/virtualna-prehliadka/?startscene=scene_1g

LOKALITA:
Už v minulosti bolo Račianske mýto bránou do mesta. Dnes je súčasťou Starého Mesta a stredom súčasnej Bratislavy. Ideálna poloha vášho nového bývania v centre vám zabezpečí pohodlný prístup do práce a nekonečné možnosti zábavy mimo nej. Vďaka rýchlemu napojeniu na všetky významné dopravné tepny vám zároveň umožní rýchly únik, ak občas zatúžite po tichu a samote v prírode. Kus prírody však budete mať aj priamo pod oknami – rozľahlý park Račianske mýto je od projektu vzdialený iba pár metrov. Ak ste milovník úžasných burgrov alebo piva, tak to najlepšie z oboch nájdete len pár krokov od Vás.

CENA: 229 900 €
1x garážové parkovacie státie novej generácie - 20.000 EUR
Byt sa predáva výlučne s parkovacím státím.
Celková cena: 249.900 EUR

V cene sú zahrnuté všetky profesionálne služby spoločnosti FEDORS Group vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie FEDORS Group.

Cena Predané
Mesto Bratislava-Staré Mesto
Ulica Mýtna
Garáže Áno
Druh 2-izbový byt
Počet izieb 2
Úžitková plocha 61 m2
Vlastníctvo Osobné
Počet poschodí 12
Poschodie 8
Počeť kúpeľní 1
JUDr.  Oliver Pravda

JUDr. Oliver Pravda

0944100360

oliver.pravda@fedorsgroup.sk

Profil makléra

Predané

Správa pre agenta

Nepremeškajte top ponuky

Získajte najnovšie správy a zaujímavé ponuky a nehnuteľnosti

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií