Bratislava-Ružinov

Prémiový penthouse s veľkou terasou a panoramatickým výhľadom

Ponúkame vám exkluzívne na predaj prémiový 4-izbový penthouse v modernom rezidenčnom projekte City Park Ružinov.

Výborná dispozícia, veľkorysý priestor interiéru a vyše 100 m2 terasa na streche práve skolaudovaného projektu s neopakovateľnými výhľadmi. Úžasnú atmosféru bytu, ktorý sa môže stať vašou luxusnou oázou pokoja uprostred mesta neopíšu slová – tento byt treba vidieť! 


ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:
23. poschodie/ 23
celková plocha: 197,71 m2 ( 94,49 m2 byt + 103,22 m2 terasa )
tehla
novostavba
počet izieb: 3
nepriechodné izby
2x kúpeľňa s toaletou + samostatná toaleta
vyše 100m2 terasa
murovaná komora, murovaný šatník

TOP 5 VÝHOD BYTU:
- veľkorysý priestor bytu – veľké izby, dostatok úložných priestorov, 2x kúpeľňa, 3x toaleta, murovaný šatník
- veľkolepé výhľady
- prémiová novostavba
- rezidenčný projekt City Park Ružinov – moderný komplex so zeleným vnútroblokom a jeho funkčnými zónami
- lokalita širšieho centra mesta – pešia dostupnosť historického centra, výborná občianska vybavenosť v najbližšom okolí, dobrá dopravná dostupnosť (auto aj MHD)

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Do bytu vchádzame vstupnou chodbou, z ktorej sa dostaneme do všetkých miestností bytu. Hneď pri vstupe je samostatná toaleta s umývadlom pre návštevy. Po pravej strane murovaná tech. miestnosť, ktorá môže slúžiť aj ako šatník. Praktická dispozícia logicky člení byt na dennú a nočnú časť. V nočnej časti nájdeme dve nepriechodné izby, obe s výstupom na terasu. Oproti vstupu do bytu je samostatná kúpeľňa s vaňou, toaletou a dvomi umývadlami. Hlavná spálňa disponuje ďalšou kúpeľnou – so sprchovým kútom, umývadlom a toaletou. Dennú časť bytu tvorí otvorený priestor obývacej izby prepojenej s kuchyňou a taktiež s výstupom na dominantnú terasu. 

VYBAVENIE A ZARIADENIE BYTU:
- hliníkové okná
- murované bytové a medzibytové priečky
- protipožiarne vstupné dvere Sherlock bezpečnostnej triedy 3, oceľová zárubňa a bezpečnostné kovanie
- klimatizácia v každej izbe
- centrálne vykurovanie

LOKALITA:
City Park Ružinov sa nachádza vo vyhľadávanej bratislavskej lokalite, odkiaľ máte všetko doslova na krok - od širokej ponuky pracovných, kultúrnych a športových možností Bratislavy, cez nákupy na trhu Miletičova aj v TOP nákupných centrách Eueovea alebo Central, až po blízke školy, škôlky, či zdravotnícke zariadenia. Tu získate pohodlné cestovanie autom, napojenie na spoje mestskej dopravy alebo dokonca cyklistický chodník - 4 minúty na mestský diaľničný okruh, 6 minút na autobusovú stanicu, 8 minút do historického centra Bratislavy, do 15 minút na Hlavnú železničnú stanicu.

Možnosť odkúpenia garážového státia pod bytovým domom v cene 16 500 EUR.

CENA:
499 900 EUR

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

Názor FEDORS Group:
Prestížny, priestranný byt na streche jedného z najatraktívnejších rezidenčných projektov hlavného mesta.Tento prémiový penthouse predstavuje absolútnu slobodu, kde sa nový majiteľ bude cítiť doslova ako kráľ. Každým dňom ho bude milovať viac a viac. Ponuka, ktorá určite uspokojí aj najnáročnejších klientov.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita