Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt so záhradou v novom projekte na kolibe

Ponúkame na predaj lukratívny 3 izbový byt s vlastnou záhradou v novom rezidenčnom projekte Wachtmeister.

 

Mestské vily Wachtmeister ponúkajú prémiové bývanie v uzavretom areáli, pre ľudí, ktorí vyžadujú kvalitu, súkromie a bezpečnosť. Jedná sa o jedinečné rodinné domy na Suchej ulici, ktorá leží v najtichšej časti bratislavskej Koliby s nádychom vidieka, na skok do prírody, ale aj centra mesta.

Rezidenciu tvorí súbor piatich budov rozdelených na 3 bytové domy, jeden dvojdom a jeden samostatný rodinný dom. Veľkorysé dispozície dopĺňajú vlastné predzáhradky a priestranné terasy s možnosťou realizácie súkromného strešného wellness.

 

BYT A2

ÚŽITKOVÁ PLOCHA BYTU - 68,83 M2

PLOCHA DVOJGARÁŽE - 35 M2

PLOCHA ZÁHRADY - 88,9 M2

PLOCHA TERASY - 10,95 M2

 

Byt je v predaji v stave “WHITE WALLS“ a preto môžete naplno využiť svoju predstavivosť o vysnívanom bývaní. V cene bytu máte návrh interiéru od výbornej Bratislavskej dizajnérskej spoločnosti Balažik architekti s možnosťou dokončenia bytu na kľuč.

 

Projekt Mestské vily Wachtmeister sa nachádza v lokalite Stráže, historicky nazývané aj Wachmajster (nem. Wachtmeisterberg). Je to lokalita v Bratislave v mestskej časti Nové Mesto, v priestore na sever od bratislavskej hlavnej stanice a na juh od miestnej časti Koliba. V stredoveku sa na vrchole kopca nachádzala strážna veža. V súčasnosti tu sú už len pozostatky vinohradov a vilová štvrť.

 

Pre bližšie informácie navštívte našu stránku www.wachtmeister.sk alebo telefonicky kontaktujte priamo predajcu na čísle 0903466622

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita