Bratislava-Staré Mesto

Pekný 4-izbový byt v tehlovej budove Starého Mesta

Ponúkame Vám na predaj tehlový 4-izbový  po kompletnej rekonštrukcii v historickej budove Starého Mesta, na Jelenej uilici.  

 

Dizajnové prevedenie interiéru v modernom trende so zachovaním charakteru staromestského bytu. Tehlová budova s historickými prvkami a nezameniteľnou atmosférou, štedrá výmera, lukratívna lokalita a zaujímavá cena. Tieto všetky atribúty nájdete v byte na Jelenej ulici .

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

celková plocha: 102 m2 ( byt 100 m2 + 2 m2 pivnica )

tehla  

kompletná rekonštrukcia

pôvodné, repasované dubové parkety

kúpeľňa s vaňou a umývadlom 

samostatná toaleta

okná s izolačným trojsklom

 

Budova nemá energetický certifikát.

 

TOP 5 VÝHOD BYTU:

- veľkorysý obytný priestor

- praktické dispozičné riešenie s logicky členenými funkčnými zónami

- kompletná rekonštrukcia  

- nehnuteľnosť s vysokým potenciálom zhodnotenia peňazí

- prémiová adresa Starého Mesta

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Od vstupu do bytu sa priestor otvorí do vstupnej chodby, kde je po ľavej strane na konci chodby obývačka spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou. Z kuchyne sú okná orientované na západ do vnútrobloku s dospelými stromami a ikonickými staromestskými výhľadmi. Na konci chodby oproti vstupu do kuchyne je samostatná toaleta. Vedľa je vstup do detskej izby s pracovným kútom a množstvom úložného priestoru. Oproti vstupu do bytu, cez chodbu je master bedroom, ktorá je v zásade najväčšou samostatnou izbou s množstvom úložných priestorov. Táto izba sa dá predefinovať v rámci dispozície na obývaciu izbu, nakoľko medzi detskou izbou a master bedroom sú krásne dvojkrídlové dvere, čím by následne master bedroom vznikla namiesto detskej. Okná z týchto dvoch izieb sú orientované na východ do ulice. Vďaka izolačným trojsklám je v byte absolútne ticho. Navyše byt je jediný na poschodí takže nemá susedov po obvode. Dispozícia bytu pokračuje po pravej strane od vstupu do bytu, kde je veľký šatníkový priestor, kúpeľňa s vaňou a funkčným kútom pre spotrebiče. Vedľa kúpeľne je samostatná veľká izba orientovaná na západ do vnútrobloku. Vstup do rezidenčného priestoru je od Jelenej ulice uzatvorený železnou bránou. Za touto bránou je vytvorený tichý, staromestský vnútroblok s dobovou atmosférou, detským ihriskom, trávnikom pre psy a úplným tichom.  

 

VYBAVENIE BYTU:

- plastové okná s izolačným trojsklom

- pôvodné, repasované drevené dvere 

- pôvodné, repasované dubové parkety   

- nová dizajnová kuchyňa zariadená všetkými spotrebičmi

- nová kúpeľňa s keramickými obkladmi v jednotnom dizajne celého bytu

 

 

LOKALITA:

Lokalita v okolí Jelenej ulice patrí k lukratívnym adresám. Byt v centre starého mesta poskytne novému majiteľovi viac ako nový domov. Historické centrum v pešej dostupnosti, kompletná občianska vybavenosť, expresné napojenie na obchvat a mnohé iné benefity vám poskytne právne táto nehnuteľnosť.  

 

CENA: 425 000 €

 

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

 

Názor FEDORS Group:

Byt s charakterom v historickej časti Starého Mesta, ponúka nerušenú atmosféru atraktívneho staromestského bývania, ktoré ocení aj náročný klient. Ak hľadáte nehnuteľnosť, ktorú sa v momentálnej situácii na trhu naozaj oplatí kúpiť, tak ste ju práve našli.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku