Bratislava-Dúbravka

Pekný 3-izbový byt s balkónom v novostavbe Tammi

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3-izbový byt s balkónom v novostavbe Tammi v Dúbravke.

 

Štandardný bytový dom v príjemnom prostredí ponúka všetko, čo mladá začínajúca rodina môže potrebovať. Inšpirujúce výhľady, kompletná občianska vybavenosť, strategicky dokonalá lokalita.

 

TAMMI Dúbravka predstavuje moderné a dizajnovo svieže bývanie od oceňovaného developera YIT, ktoré aj v pokojnej lokalite na kraji mesta stále disponuje veľmi dobrou občianskou vybavenosťou. Jeho obyvatelia na ňom oceňujú najmä polohu v tesnom dotyku s prírodou.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

- celková plocha: 59,83 m2 + balkón 3,75 m2 + pivnica 2,14 m2

- poschodie: 2/7

- kuchyňa so vstavanými spotrebičmi

- balkón

 

TOP 5 VÝHOD BYTU:

- nová atraktívna časť Dúbravky

- blízkosť prírody a neobmedzené možnosti pre voľnočasové aktivity

- novostavba

- vynikajúca občianska vybavenosť v pešej dostupnosti

- vlastný dvor, ako aj nový Activity Park, ktorý slúži na zábavné aktivity a oddych všetkých obyvateľov

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Od vstupu do bytu je priestor nočnej a dennej časti ideálne odčlenený vstupnou chodbou,  kde sa nachádza vstavaná skriňa na kabáty a topánky. Po pravej strane sa nachádza vstup do kúpeľne spojenej s toaletou a následne sa priestor otvára dokuchyne s jedálenskou časťou spojenej s obývačkou a s balkónom. Kuchyňa je kompletne vybavená a bola vyhotovená na mieru. V ľavej časti vstupnej chodby sa nachádzajú vstupy do dvoch samostatných izieb. 

 

VYBAVENIE BYTU:

- moderná kuchynská linka na mieru so zabudovanými spotrebičmi

- plávajúca podlaha

- šatníkové skrine

- novostavba

- klimatizácia

 

LOKALITA:

Mestská časť Dúbravka patrí medzi najvyhľadávanejšie bratislavské lokality. Okrem vysokého potenciálu v rozvoji obchodov a služieb ponúka bezprostrednú blízkosť prírody a týmponúka množstvo možností pre rodinné voľnočasové aktivity, pešie alebo cyklistické výlety, či pohodové opekačky v kruhu priateľov. Priamo pod oknami projektu nájdete dúbravský les a Malé Karpaty, ktoré poskytujú vynikajúce možnosti pre rodinné prechádzky, bicyklovanie, beh a mnoho ďalšieho.

 

CENA: 249 000 EUR

K bytu prislúcha garážové parkovacie státie v hodnote + 16 000 EUR.

 

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

 

Názor FEDORS Group:

Moderné a svieže bývanie v bezprostrednej blízkosti prírody. Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a byt samotný Vás uvedie do komfortu, ktorý hľadáte. Výhodná ponuka pre mladú rodinu, ktorá nehľadá len dobrý byt za dobrú cenu, ale o niečo viac.

 

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita