Bratislava-Petržalka

Pekný 3-izbový byt s loggiou nedaleko Draždiaku

Ponúkame vám exkluzívne na predaj 3-izbový čiastočne zrekonštruovaný byt s loggiou v najlepšej časti Petržalky.

 

Štandardný bytový dom v príjemnom prostredí ponúka všetko, čo mladá začínajúca rodina môže potrebovať. Sympatické výhľady, kompletná občianska vybavenosť, strategicky dokonalá lokalita.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

- celková plocha: 70 m2 ( 65 m2 byt, loggia 3,5 m2 pivničná kobka 1,5 m2 )

- poschodie: 7/8

- čiastočná rekonštrukcia

- kuchyňa so vstavanými spotrebičmi

- samostatná toaleta

 

 

TOP 5 VÝHOD BYTU:

- atraktívna časť Petržalky

- výborné napojenie na všetky hlavné ťahy

- neobmedzené možnosti pre voľnočasové aktivity

- čiastočná rekonštrukcia

- vynikajúca občianska vybavenosť v pešej dostupnosti

 

 

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Od vstupu do bytu sa priestor okamžite otvorí do vstupnej haly, ktorá ďalej rozčleňuje byt na ostatné funkčné zóny. Po pravej strane od vstupu do bytu je umiestnená samostatná, veľká obývačka. Postúpením halou, ďalej po pravej strane je kuchyňa s jedálenskou časťou a výstupom na loggiu.

Oproti vstupu do bytu je dispozične umiestnená kúpeľňa a samostatná toaleta. Po ľavej strane pôdorys ponúka dve samostatné nepriechodné spálne.

 

 

 

VYBAVENIE BYTU:

- moderná kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi

- plávajúca podlaha

- šatníkové skrine

- kompletne zrekonštruovaná kúpeľna a toaleta

 

 

LOKALITA:

V tejto časti Petržalky Vám nebude nič chýbať. Občianska vybavenosť je tu dokonalá. Materské škôlky, základné aj stredné školy, zdravotné stredisko, medicko-pedagogické centrum, športová hala, plaváreň, pošta, banky, úrady, potraviny, obchody, reštaurácie, kaviarne. Absolútne všetko čo moderná rodina potrebuje, priamo pod bránou do bytového domu v pešej dostupnosti. Napojenie na všetky smery či mhd alebo autom.

 

 

CENA: 

 

184 900 eur

 

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

 

 

Názor FEDORS Group:

Štandardný 3-izbový byt v pekne udržiavanej budove v jednej z najlepších častí Petržalky. Upravená, udržiavaná, zabývaná lokalita, ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a byt samotný Vás uvedie do komfortu, ktorý hľadáte. Výhodná ponuka pre mladú rodinu, ktorá nehľadá len dobrý byt za dobrú cenu ale aj niečo viac.

 

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita