Bratislava-Nové Mesto

Pekný 3-izbový byt s loggiou a výhľadom na Kolibu

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj predaj 3-izbový, kompletne zrekonštruovaný byt s loggiou a výhľadom na Kolibu.

 

Štandardný bytový dom v príjemnom prostredí ponúka všetko, čo mladá začínajúca rodina môže potrebovať. Inšpirujúce výhľady, kompletná občianska vybavenosť, strategicky dokonalá lokalita.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

- celková plocha: 71,7m2 ( 66 m2 byt + loggia 3,7 m2 + pivnica 2 m2 )

- poschodie: 7/12

- kompletná rekonštrukcia

- kuchyňa so vstavanými spotrebičmi

- samostatná toaleta

- loggia s výhľadom na Kolibu

 

TOP 5 VÝHOD BYTU:

- atraktívna časť Nového Mesta

- výborné napojenie na všetky hlavné ťahy

- neobmedzené možnosti pre voľnočasové aktivity

- kompletná rekonštrukcia

- vynikajúca občianska vybavenosť v pešej dostupnosti

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou ale aj zásadnou dispozičnou zmenou, ktorá premenila pôvodne nepraktický 4-izbový byt na rodinný 3-izbák v modernom trende. Od vstupu do bytu je priestor od dennej časti ideálne odčlenený vstupnou chodbou,  kde je vstupný šatník na kabáty a topánky. Po pravej strane je dispozične umiestnená samostatná toaleta a kúpeľňa s vaňou. Na konci chodby sa priestor otvára do dennej časti. Tá pozostáva z obývačky prepojenej s kuchyňou a jedálenskou časťou v modernom koncepte. Z obývacej časti sú vstupy do dvoch samostatných, veľkých izieb. Kuchyňa je kompletne zariadená s výstupom na loggiu. Štandardná loggia ponúka inšpiratívne výhľady a pohodovú atmosféru, ktorú vo svojom novom byte určite chcete mať.

 

VYBAVENIE BYTU:

- moderná kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi

- plávajúca podlaha

- šatníkové skrine

- kompletne zrekonštruovaný bytový dom

- klimatizácia

 

LOKALITA:

V tejto časti Nového Mesta Vám nebude nič chýbať. Občianska vybavenosť je tu dokonalá. Materské škôlky, základné aj stredné školy, potraviny, obchody, reštaurácie, kaviarne. Absolútne všetko čo moderná rodina potrebuje, priamo pod bránou do bytového domu v pešej dostupnosti. Napojenie na všetky smery či MHD alebo autom. Do centra Bratislavy sa dostanete približne za 10 minút.  

 

CENA:

 

288 000 EUR

 

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

 

Názor FEDORS Group:

Štandardný 3-izbový byt po modernej rekonštrukcii a dispozičnej zmene v ideálnej lokalite Nového Mesta. Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a byt samotný Vás uvedie do komfortu, ktorý hľadáte. Výhodná ponuka pre mladú rodinu, ktorá nehľadá len dobrý byt za dobrú cenu ale aj niečo viac.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita