Bratislava-Nové Mesto

Pekný 3-izbový byt s francúzskym balkónom v širšom centre

Ponúkame Vám na predaj predaj 3-izbový, kompletne zrekonštruovaný byt s francúzskym balkónom vo výbornej časti Nového Mesta.

Štandardný bytový dom v príjemnom prostredí ponúka všetko, čo mladá rodina môže potrebovať. Inšpirujúce výhľady, kompletná občianska vybavenosť, strategicky dokonalá lokalita. Byt je po kompletnej rekonštrukcii. Kompletne zariadená kuchyňa vyrobená na mieru so zabudovanými spotrebičmi prémiových značiek. Budova a byt samotný majú množstvo prvkov, ktoré imitujú atmosféru bývania v Starom Meste. 

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

- celková plocha: 65 m2 ( 65 m2 byt + francúzsky balkón m2 + pivnica 2 m2 )

- poschodie: 2/5

- kompletná rekonštrukcia

- kuchyňa so vstavanými spotrebičmi

- kúpeľňa s dispozične oddelenou toaletou

- francúzsky balkón

 

TOP 5 VÝHOD BYTU:

- atraktívna časť Nového Mesta

- výborné napojenie na všetky hlavné ťahy

- neobmedzené možnosti pre voľnočasové aktivity

- kompletná rekonštrukcia so zabudovanými spotrebičmi

- vynikajúca občianska vybavenosť v pešej dostupnosti

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Nehnuteľnosť je po kompletnej rekonštrukcii, pri ktorej boli použité nadštandardné materiály. Za vstupnými dverami sa priestor otvorí do vstupnej chodby, kde je priestor na vstavané šatníkové skrine. Oproti vstupu do bytu je cez chodbu vstup do veľkej spálne, kde je takisto priestor pre vstavanú skriňu. Po ľavej strane od vstupu do bytu,  na konci chodby,  je umiestnená kúpelňa s dispozične odčlenenou toaletou. Kúpelňa je priestranná a všetky obklady sú z prírodného mramoru. Zariadená je štandardnou vaňou, umývadlom a vyhrievaným zrkadlom proti kondenzácii vody. Vedľa kúpelne je vstup do detskej izby, ktorá má vytvorený funkčný kút pre práčku a sušičku. Vedľa je vstavaný šatník. Po pravej strane od vstupu do bytu je kuchyňa spojená s obývačkou. Kuchyňa je dizajnovo spracovaná, vyrobená na mieru so zabudovanými spotrebičmi prémiových značiek. Jedinečnú charizmu vytvárajú v obývačke najmä širokoformátové francúzske okná s výstupom na francúzsky balkónik, ktorý ponúka inšpiratívne výhľady a pohodovú atmosféru, ktorú vo svojom novom byte určite chcete mať.

 

VYBAVENIE BYTU:

- moderná kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi

- plávajúca podlaha

- vstavaný šatník 

- funkčná miestnosť

- mramorová kúpeľňa

- dizajnové záclony a závesy 

 

LOKALITA:

V tejto časti Nového Mesta Vám nebude nič chýbať. Občianska vybavenosť je tu dokonalá. Materské škôlky, základné aj stredné školy, potraviny, obchody, reštaurácie, kaviarne. Absolútne všetko čo moderná rodina potrebuje, priamo pod bránou do bytového domu v pešej dostupnosti. Napojenie na všetky smery či MHD alebo autom. Do centra Bratislavy sa dostanete približne za 5 minút.  

 

CENA:

299 000 EUR

 

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

 

Názor FEDORS Group:

Štandardný 3-izbový byt po modernej rekonštrukcii v ideálnej lokalite Nového Mesta. Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a byt samotný Vás uvedie do komfortu, ktorý hľadáte. Výhodná ponuka pre mladú rodinu, ktorá nehľadá len dobrý byt za dobrú cenu ale aj niečo viac.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita