Bratislava-Staré Mesto

Najkrajší výhľad v Bratislave - Panorama City

Ponúkame Vám exkluzívne  na predaj priestranný 3-izbový byt s úžasným výhľadom na Bratislavu. Nachádza sa v projekte Panorama City, v bezprostrednej blízkosti nového SND a nákupného centra Eurovea.

 

Pokiaľ nemienite robiť kompromisy, toto je nehnuteľnosť práve pre Vás. Perfektná lokalita, perfektná dispozícia, perfektný výhľad, teda to najlepšie čo si môžete želať v jednej ponuke.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

- rozloha: byt - 158,37 m2, loggia - 7 m2, loggia - 2,5 m2, 2x pivničná kobka - 4 m2 + 2,72 m2

- 2x garážové parkovacie státie

- počet izieb: 3

- počet kúpeľní: 2

- počet WC: 3

- loggia s úžasným výhľadom

- 29. poschodie

- novostavba

 

TOP 5 VÝHOD:

- najkrajší výhľad v Bratislave

- veľkorysá výmera bytu s možnosťou prerábky až na 5-izbový byt

- špičkové materiály a zariadenie

- najlepšia lokalita v Bratislave

- exkluzivita

 

Tento 3-izbový byt ponúka veľkorysé priestory, nakoľko vznikol úpravou pôvodne 4-izbového bytu a 1-izbového apartmánu. Celý priestor je klimatizovaný s možnosťou regulácie teploty v jednotlivých miestnostiach. Všade sa nachádzajú parkety z masívneho dubu od výrobcu HOLZBODEN MANUFAKTUR. Do bytu sa dostanete cez bezpečnostné vstupné dvere, oproti ktorým sa nachádza priestranná šatníková skriňa a botník. Po ľavej strane sa nachádza časť bytu, kde sa nachádzal apartmán, pričom táto časť bytu môže slúžit ako samostatná časť pre deti, alebo pracovňa. V tejto apartmánovej časti bytu je samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom švajčiarskej značky Duscholux, WC systém GEBERIT a DURAVIT, umývadlo VILLEROY BOCH, batérie Hansgrohe. Vpravo od vstupných dverí sa zase nachádza hlavná spálňa, ktorá pozostáva zo samostatnej šatníkovej časti s voľným prepojením do spacej časti. Oproti nej je umietnené WC a samostatná kúpeľňa s uzatvárateľnou časťou na pranie. Nasleduje obývačka s kuchyňou, ktorá vznikla zrušením jednej z pôvodných izieb a tak poskytuje naozaj veľkorysý priestor, z ktorého je nádherný výhľad na Bratislavu a všetky jej dominanty. Kuchyňa od rakúskeho prémiového výrobcu HAKA KÜCHE má samostatný kuchynský ostrov so zónou pre varenie, ktorá pozostáva z: 2x varné indukčné dosky BORA s dotykovým ovládaním, zabudovaný digestor BORA PROFESSIONAL, Tepanyiaki gril značky BORA. Kuchynský dres a pracovná doska je z mierne lešteného kameňa SILESTONE. Kuchyňa samozrejme ponúka aj všetky potrebné vstavané spotrebiče:

• Vstavaná rúra konvektomat zn. MIELE DGC 6660XXL

• Mikrovlnná rúra zn. MIELE M6262

• Umývačka riadu zn. MIELE G6360

• Vstavaná vinotéka zn. MIELE 6321

• Vstavaná chladnička LIEBHERR s BioFresh s mrazničkou

 

LOKALITA:

Lokalita tohto bytu je to najlepšie, čo Bratislava ponúka. Keďže bývate priamo v srdci Bratislavy, bude Vám dostupné všetko čo táto lokalita poskytuje - atmosféru, nábrežie Dunaja, reštaurácie, kaviarne, obchody, vynikajúcu dostupnosť kamkoľvek.

 

CENA:

1.250.000 EUR

2x garážové parkovacie státie - 35.000 EUR/ks

CELKOVÁ CENA: 1.320.000 EUR

 

V cene sú zahrnuté všetky profesionálne služby spoločnosti FEDORS Group vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku