Bratislava-Nové Mesto

Nádherný 4 izbový byt so strešnou terasou v rezidencii Wachtmeister

FEDORS GROUP ponúka exkluzívne na predaj lukratívny 4 izbový byt so strešnou terasou v novom rezidenčnom projekte Wachtmeister.

 

Mestské vily Wachtmeister ponúkajú prémiové bývanie v uzavretom areáli pre ľudí, ktorí vyžadujú kvalitu, súkromie a bezpečnosť. Jedná sa o jedinečné rodinné domy na Suchej ulici, ktorá leží v najtichšej časti bratislavskej Koliby s nádychom vidieka, na skok do prírody, ale aj centra mesta.

 

Rezidenciu tvorí súbor piatich budov rozdelených na 3 bytové domy, jeden dvojdom a jeden samostatný rodinný dom. Veľkorysé dispozície dopĺňajú vlastné predzáhradky a priestranné terasy s možnosťou realizácie súkromného strešného wellness.

 

Byt C3

ÚŽITKOVÁ PLOCHA BYTU - 135,51 M2

PLOCHA TERASY - 72 M2

PLOCHA  DVOJGARÁŽE - 36 M2

 

Byt je v predaji v stave “WHITE WALLS“ a preto môžete naplno využiť svoju predstavivosť o vysnívanom bývaní. V cene bytu máte návrh interiéru od výbornej Bratislavskej dizajnérskej spoločnosti BLZK architekti s možnosťou dokončenia bytu na kľuč.

 

Projekt Mestské vily Wachtmeister sa nachádza v lokalite Stráže pre ktoré sa používal historicky slovenský názov Wachmajster (nem. Wachtmeisterberg) je to lokalita v Bratislave, v mestskej časti Nové Mesto, v okrese Bratislava III, v priestore na sever od Bratislavskej hlavnej stanice a na juh od miestnej časti Koliba. V stredoveku na vrchole kopca sídlila mestská stráž. V súčasnosti sa tu nachádzajú pozostatky vinohradov a vilová štvrť.

 

Pre bližšie informácie navštívte našu stránku wachtmeister.sk alebo telefonicky kontaktujte priamo predajcu na čísle 0903466622.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku