Bratislava-Nové Mesto

Nadčasová rodinná vila v prémiovom komplexe

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj kompletne zariadený prémiový rodinný viladom. 

 

Dom sa nachádza v projekte ELEVEN Housing. Pozostáva z jedenástich rodinných domov zhotovených v najvyššom štandarde. Inovatívny koncept rodiných domov vytvorený pre ľudí ktorí majú radi komfort, premyslené smart dispozície a cenia si svoje súkromie. Projekt je zasadený do novej zástavby na Frankovskej ulici odkiaľ je výborná dostupnosť do mesta ako aj do lesov malých Karpát.

 

Dispozícia:

Dom pozostáva z dvoch podlaží. Vrchné podlažie prístupné priamo z ulice (aj z garáže) tvorí denná zóna s priestrannou obývačkou, jedálňou a kuchyňou. Z obývačky je možnosť výjsť schodami na strešnú terasu s neobmedzeným výhľadom na panorámu Bratislavy.

Spodné podlažie domu tvorí nočná zóna s detskými izbami, a hlavnou spálňou ktorá disponuje vlastným walk in šatníkom a kúpelňou. Z izieb na spodnom podlaží je možné výjsť na pozemok prislúchajúci k domu.

 

Vyhotovenie:

Architekti kládli dôraz predovšetkým na kvalitu materiálov. V celom objekte sú velkoformátové okná, zabezpečujúce dokonalé presvetlenie interiéru. Štandardom sú vonkajšie diaľkovo ovládané žalúzie. Kúrenie zabezpečuje výkonný kotol Viessman, ale aj solárne panely. V objekte je podlahové kúrenie s inteligentým termostatom a rekuperáciou.

 

Názor Fedorsgroup:

Vynikajúca voľba pre náročného klienta. Dom kompletne zariadený v najvyššom štandarde, v dokončenom projekte, pripravený na nasťahovanie ihneď. Skvelá komunita ľudí, výborná dostupnosť. Za nás naozaj skvelá nehnuteľnosť. Najväčšia výhoda je okamžitá možnosť nasťahovania.

 

 

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita