Stupava

Nadčasová dizajnová rodinná vila s rozsiahlym pozemkom a hosťovským domom

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj unikátnu rodinnú vilu v priamej blízkosti centra mesta Stupava, v tichej ulici rodinných domov a záhrad. Postupná, dôkladná a do detailov premyslená kompletná rekonštrukcia rodinného domu prebiehala počas šiestich rokov, ktorej výsledkom je vila, ktorá nepochybne svojim moderným výrazom a úpravou dispozície podľa súčasných požiadaviek na bývanie dokáže konkurovať nejednej nadštandardnej novostavbe. 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

-celková plocha: 1831 m2 ( 500,99 m2 zastavaná plocha / 1330,01 m2 úžitková plocha )

-kompletná rekonštrukcia navrhnutá architektonickým štúdiom

-počet izieb: 5

-3x kúpeľňa s toaletou

- vínna pivnica, fitness miestnosť a sauna v suteréne rodinného domu

-terasa s exteriérovým nábytkom a premietacím plátnom s výmerou 53,6 m2  

-vonkajšie parkovacie státia pre 4 autá 

-dom vybavený bezpečnostným alarmom, kamerovým systémom, smart home systémom a optickou sieťou

TOP 5 VÝHOD DOMU:

- nadštandardná výmera pozemku so samostatným hosťovským domom s 3 izbami a s murovaným záhradným domčekom 

- na mieru navrhnutý interiér s dizajnérskymi prvkami a prémiovými materiálmi

- kvalitná rekonštrukcia, ktorá markantne posunula nehnuteľnosť na inú úroveň a predĺžila celkovú životnosť domu

- atraktívna a vyhľadávaná lokalita Stupavy na zastabilizovanej a tichej ulici rodinných domov v pešej dostupnosti do centra mesta 

- v severnej časti pozemku lemuje pozemok potok, kde sa umiestnil záhradný altánok so sedením a miestom na grill 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

DOM:

Vstup do domu je lemovaný oceľovou konštrukciou s fasádnym doskovým obkladom v dekóre dreva od výrobcu MATELBOND so zasklením vo vrchnej časti, čím chráni vstup pred nepriaznivými podmienkami a súčasne ho ponecháva presvetleným a vzdušným. Fasáda domu je riešená ako prevetrávaná s použitím vláknocementového obkladu EQUITONE. Pozdĺž vstupnej haly sú na fasáde veľkoformátové zasklenia s úložnými priestormi na obuv v spodnej časti pod parapetom okien. V pokračovaní haly je zrkadlová šatníková zostava, ktorá priestor opticky zväčšuje a zároveň oddeľuje od kuchynskej časti, ktorá sa nachádza za ňou. Z druhej strany šatníkovej zostavy je kuchynská zostava z moreného dubového dreva so zabudovanými spotrebičmi Gaggenau  a Liebherr. V kontraste k nej je zvyšok kuchynskej linky, ktorá sa vyznačuje minimalistickou bielou monomaterialitou s premyslenými riešeniami úložných priestorov. Súčasťou kuchyne je aj kuchynský ostrov s plynovou varnou doskou a barovým sedením pre tri osoby. Pracovná doska je z veľkoformátového spekaného kameňa od talianskeho výrobcu Lapitec. 

Zrkadlový stropný obklad nad vinotékovým kútom s oddychovým sedením Poltrona Frau opticky zväčšil priestor po vertikálnej línii dvojnásobne. Reliéf na zadnej stene je tvorený z veľkoformátového betónového obkladu. Priestor podčiarkuje vsadený živý strom do preskleného kubusu s osvetlením. 

Hlavná denná zóna je tvorená obývacou časťou so sedacou súpravou, knižnicou po stranách vstupu do priestoru a televíznou stenou s masívnym dreveným obkladom, v ktorej sú bezfalcovo vsadené dvere do kúpeľne.  Na priestor sa plynule napája jedálenská časť so stolovaním pre šesť osôb a so samostatnou, plne vybavenou kuchynskou linkou so zrkadlovými skrinkami, čím príjemne dotvára a nenarúša priestor.  Z tejto časti vedú skryté schody v podlahe do priestoru malebnej vínnej pivnice.

Z jedálne je výstup na terasu s exteriérovou sedacou súpravou, vonkajším jedálenským stolom a grillom. Po obvode celej terasy prebieha konštrukcia s fasádnym doskovým obkladom v dekóre dreva vo forme pergoly, ktorá priestor vymedzuje a skompaktňuje. V konštrukcii je inštalované premietacie plátno s projektorom, čo umožňuje tráviť letné večery pri filme ako vo vonkajšom kine z pohodlia domova. 

Vedľa schodiska z akrylátového kameňa v kombinácii so skleným zábradlím, vedúceho do nočnej zóny domu, sú v drevenom obklade steny umiestnené dvere do suterénu domu, ktorý tvorí plne vybavená fitness miestnosť, sauna, technické zázemie domu a sklad. Vedľa vstupu do suterénu sú dvere do nadčasovej kúpeľne vo futuristickom duchu s dômyselne premyslenými stolárskymi prvkami, ktoré maskujú práčku aj kotol. Všetko dotvára dizajnová sanita v podobe sprchového kúta, toalety, bidetu a umývadla. 

Nočnú zónu na poschodí tvoria štyri samostatné spálne- hlavná spálňa, dve detské izby, hosťovská izba a kúpeľňa. Vstupný koridor do hlavnej spálne tvorí cédrový obklad stien s líniovým osvetlením, z jednej strany integrovaným v podlahe, opozitne v strope.  Po oboch stranách koridoru sú umiestnené vstupy do  samostatných walk-in šatníkov. Dominantou spálne je dizajnový kozub a voľne stojaca vaňa s panoramatickým výhľadom na záhradu vďaka celosklenenej stene. Podkrovný strop so šikminami je príjemne zjemnený obkladom v oblých tvaroch a kobercom po celej ploche priestoru.  

POZEMOK:

Terén pozemku je rovinatý, v severnej časti popri potoku mierne svažitý. V prednej časti pozemku z ulice sú dve vonkajšie parkovacie státia. Rodinná vila, ako aj hosťovský dom dodržiavajú uličnú líniu a delí ich príjazdová cesta s vyššou zeleňou popri hosťovskom dome, ktorou sa dostávame k vonkajším státiam pre štyri autá. Celý pozemok je pravidelne a starostlivo udržiavaný, navrhnutý záhradnými architektami do posledného detailu. V strednej časti prevláda výsadba stromov, kríkov, tráv a kvetov a súčasťou tejto časti je aj murovaný záhradný domček a vírivka. Zadná časť pozemku je po pravej strane ponechaná s parkovou trávnatou úpravou,  vľavo sú osadené nadzemné záhony na pestovanie. 

HOSŤOVSKÝ DOM:

Hosťovský dom s výmerou približne 90 m2 s dvoma vstupmi tvorí obývacia izba s kuchyňou, dve obytné miestnosti, kúpeľňa s toaletou, práčovňa a menší sklad. 

LOKALITA:

Jednou z hlavných predností Stupavy je rýchla a jednoduchá dostupnosť do Bratislavy a vybudovaná medzimestská dopravná infraštruktúra s autobusovou zástavkou 3 minúty od domu.  Výhodou je taktiež okolitá príroda s dostatkom možností na aktívny oddych, akými sú prechádzky, či využitie cyklotrasy, smer Devín a Malé Karpaty a výborná občianska vybavenosť so školami, škôlkami, obchodmi, trhoviskom, reštauráciami, zdravotným strediskom, kultúrnymi a športovými centrami. 

CENA: V RK

V cene sú zahrnuté všetky profesionálne služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

 

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku