NA PREDAJ 5i VEĽKOMETRÁŽNY DIZAJNOVO ZARIADENÝ BYT S TERASOU

Byt

224m2

Bratislava-Karlova Ves

FEDORS GROUP ponúka exkluzívne NA PREDAJ elegantný veľkometrážny 5-izbový byt na Ulici Vincenta Hložníka v rezidenčnom komplexe Condominium Renaissance.

Vďaka unikátnemu umiestneniu nehnuteľnosť disponuje prístupom do veľkej japonskej záhrady s výmerou 35 m2, na ktorú je vstup priamo zo spálne. Predná strana bytu je vo výške tretieho podlažia, terasa sa tak nachádza tesne nad korunami stromov, čo dodáva bytu neopakovateľnú atmosféru. Celkovo je z bytu priamy výhľad na rieku Dunaj a...

FEDORS GROUP ponúka exkluzívne NA PREDAJ elegantný veľkometrážny 5-izbový byt na Ulici Vincenta Hložníka v rezidenčnom komplexe Condominium Renaissance.

Vďaka unikátnemu umiestneniu nehnuteľnosť disponuje prístupom do veľkej japonskej záhrady s výmerou 35 m2, na ktorú je vstup priamo zo spálne. Predná strana bytu je vo výške tretieho podlažia, terasa sa tak nachádza tesne nad korunami stromov, čo dodáva bytu neopakovateľnú atmosféru. Celkovo je z bytu priamy výhľad na rieku Dunaj a okolité lesy.

Byt ponúka nevšedný komfort, disponuje prvotriednym interiérom od poprednej architektonickej kancelárie Cakov Makara a zariadením od renomovaných svetových výrobcov nábytku. Celkovú atmosféru bytu dotvára štýlový krb.

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISITIKA:
=> počet izieb: 5
=> 2. podlažie z 5
=> rozloha bytu: 223,92 m2
=> rozloha terasy: 27,09 m2
=> rozloha balkóna: 6,63 m2
=> rozloha japonskej záhrady: 35 m2


DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Kuchyňa, obývacia izba, pracovňa, 4x spálňa, 2x kúpeľňa, šatník, krb. Dve garážové státia v podzemnej garáži.

Byt je rozdelený na dennú a nočnú zónu. Denná časť pozostáva z veľkej obývačky, ktorá je prepojená s kuchyňou a jedálňou. V tejto časti bytu sa nachádza aj pracovňa, ktorá je veľmi decentne oddelená od obývacieho priestoru elegantnou sklenenou stenou a drevenými trámami. Z dennej časti sa plynulo prechádza do nočného traktu, kde sa nachádzajú dve izby, šatník, spoločná kúpeľňa a hlavná spálňa so samostatnou kúpeľňou.

VYHOTOVENIE A ZARIEDENIE BYTU:
Byt disponuje inteligentným ovládaním cez mobilnú aplikáciu. Prémiové prírodné materiály – drevo, kamenné obklady, liaty betón – sa nachádzajú na mnohých miestach bytového priestoru.

Kuchynská linka značky LEICHT so spotrebičmi SIEMENS bola vyhotovená na mieru, kúpeľne a toalety sú osadené sanitou od výrobcov VILLEROY BOCH a HANSGROHE. V hlavnej kúpeľni nájdete dizajnovú edíciu značky AXOR MASSAUD, hlavnej spálni dominuje posteľ značky RUF BETTEN. Obývačka je zariadená produktmi značky ROLF BENZ.

LOKALITA:
Nehnuteľnosť sa nachádza nad Devínskou cestou, funguje tu výborné dopravné napojenie. Blízke sídlisko poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť vrátane obchodov, kaviarní, reštaurácii, školy, škôlky a mnohých ďalších benefitov.

NÁZOR FEDORS GROUP:
Tento nádherný byt ponúka neuveriteľnú atmosféru. Nadštandardná výmera vytvára dojem rodinného domu, ktorý ešte umocňuje aj výhľad na rieku Dunaj a lesy v jeho povodí. Byt je zariadený nadmieru vkusne a naozaj nadčasovo. Z nášho pohľadu ide o jeden z najkrajších bytov v momentálnej ponuke – svojim majiteľom zaručene poskytne nový a luxusný životný štandard.

Mesto Bratislava-Karlova Ves
Ulica Vincenta Hložníka
Garáže 2 autá
Druh 5 a viac izbový byt
Počet izieb 5
Úžitková plocha 224 m2
Celková plocha 307 m2
Zateplený objekt Áno
Balkón Áno
Terasa Áno
Počeť kúpeľní 1
Ing. Pavol Segéň

Ing. Pavol Segéň

0903466622

pavol.segen@fedorsgroup.sk

Profil makléra

Predané

Správa pre agenta

Nepremeškajte top ponuky

Získajte najnovšie správy a zaujímavé ponuky a nehnuteľnosti

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií