Bratislava-Devín

Moderný 4-izbový byt so záhradou na Devíne

Ponúkame vám exkluzívne na predaj moderný 4-izbový byt  so záhradou a dvomi vonkajšími parkovacími státiami v novovybudovanej vile na Devíne. 


Výborná dispozícia, dizajnové spracovanie, veľkorysý priestor interiéru a veľká záhrada s potenciálom. Úžasnú atmosféru tohto 4-izbového rodinného bytu, ktorý sa môže stať vašou oázou pokoja neopíšu slová – tento byt treba vidieť! 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:
celková plocha:  184,8 m2 (90,6 m2 úžitková plocha + 90,7 m2 záhrada + 3,5 m2 pivnica )
tehla
novostavba
počet izieb: 4
nepriechodné izby
veľká záhrada
tech. miestnosť

parkovanie pre 2 autá

TOP 5 VÝHOD BYTU:
- použité najnovšie technológie (rekuperácia, stropné chladenie, podlahové vykurovanie)
- parkovanie pre 2 autá
-  novostavba
- rodinný byt na Devíne v tichej ulici
- dizajnové, moderné vyhotovenie, vysokokvalitné stavebné materiály

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: 

Vstup z ulice na spoločný pozemok je zabezpečený vstupnou bránou. Tento spoločný priestor o výmere 26,9 m2 je kalsifikovaný ako priedome, ktoré môže slúžiť aj pre odkladanie bicyklov. Z tohto priedomia je prístup jednotlivo ku každému z dvoch bytov, ktoré majú spoločnú technickú miestnosť. Hned od vstupu do bytu je dispozične ideálne vyriešená predsieň s priestorom na vstavanú skrinu. Po ľavej strane samostatná toaleta pre návštevy. Ďalej po pravej strane, na konci chodby je vstup do kúpeľne s vaňou, umývadlom, ďalšou toaletou, sprchovým kútom a funkčným kútom pre spotrebiče. Na konci vstupnej chodby sa priestor otvára do obývacej časti spojenej s kuchyňou a jedálňou s výstupom na 100m2 záhradu. Táto časť bytu je práve tak, ako celý byt, dotiahnutá a premyslená do detailu, kde každá časť bytu plní svoju funkciu a pritom sa v harmónii zjednocujú do komplexnej dennej časti, čo podtrhujú širokoformátové okná s výstupom na veľkú záhradu. Za kuchyňou a jedálenskou časťou rozčleňuje byt ďalšia chodba na 3 samostatné spálňe a to 2 detské izby a manželskú spálňu so šatníkom. 


VYBAVENIE A ZARIADENIE BYTU:
- hliníkové okná
- holobyt 
- exteriérové hliníkové žalúžie
- stropné chladenie
- podlahove vykurovanie  
- tepelné čerpadlo Daikin

- rekuperácia

 


LOKALITA:
Moderná novostavba, sa nachádza vo vyhľadávanej bratislavskej lokalite v bezprostrednej komunikácii s prírodou, množstvom zelene a nevídaného pokoja, s dobrou dostupnosťou do mesta.  Kúpou tejto nehnuteľnosti získate nový domov pre svoju rodinu, k čomu určite patrí aj pohodlné cestovanie autom, napojenie na spoje mestskej dopravy a na druhú stranu pohodlie, komfort a pokoj aký budete v hlavnom meste hľadať márne. Do 5 minút pešo je vybudovaný komunitný park s detským ihriskom, škôlka aj škola s bilingválnym študíjnym programom, MHD zastávka, napojenie na cyklotrasu a promenádu.


CENA: 

429 000 EUR

 

K bytu prislúchajú 2 vonkajšie parkovacie státia v cene + 30 000 EUR.

 


V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

Názor FEDORS Group:
Prestížny, priestranný 4 izbový byt na Devíne, v tichej uličke plnej zelene v blízkosti aktívne žijúceho mesta. Ponuka, ktorá je v mnohých ohľadoch naozaj jedinečná. Moderné prevedenie stavby odráža aktuálne nároky a potreby mladej rodiny. Tento rodinný byt predstavuje absolútnu raritu, kde sa nový majiteľ bude cítiť doslova ako kráľ. Každým dňom ho bude milovať viac a viac. Ponuka, ktorá určite uspokojí aj najnáročnejších klientov.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita