Bratislava-Záhorská Bystrica

Moderný 4-izbový byt s fantastickou atmosférou a terasou

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny a výnimočný 4- izbový byt s  výhľadom na najkrajšie západy slnka

 

Táto ponuka predstavuje prémiové bývanie pre ľudí, ktorí vyžadujú rýchlu dostupnosť, kvalitné bývanie a kompletnú občiansku vybavenosť na dosah ruky.  Tento byt je predstaviteľom meststkého a vidieckeho bývania, kde novému majiteľovi nebude určite nič chýbať.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

-užitková plocha : 83,26 m2

-celková plocha: 96 m2

-pivnica : 2,26 m2

-terasa : 12,46 m2

-byt sa nachádza na 2/5 poschodí

-novostavba WESTPARK r. 2019

-kuchýňa na mieru so spotrebičmi

-v celom byte na mieru vstavané skrine

-vstupná brána na čip

-kamerový systém v objekte

-plastové 3 komorové  okná s vysokou zvuko-izoláčnou schopnosťou

-samostatné WC

-moderná kúpeľňa s WC s klasickou vaňou aj sprchovým kútom

-uzamykateľná garáž pod bytovým domom spolu s pivnicou 2,26 m2

 

TOP 5 VÝHOD BYTU:

-krásny výhľad na západy slnka

-lokalita s vynikajúcou dostupnosťou do centra cez diaľničný obchvat

-1x garážové státie a pivnica

-MHD zastávka primo pri bytovom dome

-rožný byt s orientáciou na Západ a na Juhovýchod

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Byt má premyslenú a praktickú dispozíciu moderného 4-izbového bytu.  Po vstupe do bytu vchádzame do haly s úložným priestorom v modernom prevedení. Z chodby vchádzame do dennej časti obývacieho priestoru v prepojení s kuchynskou a jedálenskou časťou.   Nadštandardné materiály a moderný dizajn Vás hneď osloví svojou výnimočnosťou. Celý byt má nádych jedinečnosti. Krásne presvetlený byt s príjemným výhľadom vám ponúkne vždy iný výhľad z každej izby keďže byt je orientovaný na západ a juhovýchod . Z obývacej izby je výstup na terasu. Po ľavej strane od vstupnej haly prechádzame priestrannou chodbou, v ktorej je samostatné WC,  chodba pokračuje v tvare L.  Po pravej strane je kúpeľňa s WC, s klasickou vaňou aj sprchovým kútom.Táto kúpeľňa je tiež v modernom a populárnom prevedení. Po ľavej strane chodby sa nachádza nočná časť bytu s troma izbami. Výnimočnosťou týchto izieb je , že dve izby sú orientované na juhovýchod a posledná izba na chodbe na západ z ktorej je aj výstup na terasu a dá sa prejsť po terase až do obývacej izby. Nepremeškajte jedinečnú príležitosť byť majiteľom tohto bývania, keďze v tejto lokalite sú 4-izbové byty čerešničkou na torte.

 

LOKALITA:

Nehnuteľnosť je v v časti Bratislava- Záhorská Bystrica, má rozlohu 96,7 km2 a žije tu cca 95.000 obyvateľov. V okolí sa nachádza množstvo výletných cieľov najmä do neďaľekých Malých Karpát, či k povodiu rieky Moravy. Turistické a cyklistické trasy v blízkosti komplexu sú priam stvorené pre športové aktivity s celou rodinou. Možnosti športového vyžitia vo voľnej prírode doplňuje blízky športový a relaxačný areál , v ktorom nájdete squashové a tenisové kurty , fitness či bazén. V lokalite je dobrá občianska vybavenosť, od materskej a základnej školy až po lekáreň , potreaviny, dorgériu či poštu a rôzne služby. Do centra to máte kúsok a to vďaka dialničnému obchvatu a dialničnému zjazdu, čiže obyvatelia v tejto lokalite sú neustále v kontakte s mestom i prírodou súšasne. Nezanedbateľnou s veľmi dôležitou časťou tejto lokality sú nové obchody ako je Baumax ,Obi, Mobelix, Metro, Kaufland, Lidl  a hlavne obchodné centrum Bory Mall kde nájdete aj množstvo kaviarní a reštaurácií popri nákupoch módneho oblečenia. Záhorská Bystrica je jednou z najobľubenejších Bratislavských okrajových častí a dnes už aj prémiovou lokalitou ktorá spĺňa všetky vaše potreby a očakávania kvalitného bývania.

 

CENA: 430 000 €

k bytu je potrebné dokúpiť aj garážové státie v cene + 20.000 EUR  

 

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

 

Názor FEDORS Group:

Exkluzívny byt ležiaci na dlani mestských privilégií v nádychu moderného a vidieckeho bývania určený pre tých, ktorí vedia čo potrebujú pre kvalitný životný štýl.

Tento byt ponúka všetko, čo má ponúkať ideálne rodinné bývanie

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita