Bratislava-Ružinov

Moderný 1-izbový apartmán v novostavbe na okraji Starého Mesta

Ponúkame na predaj vynikajúco riešený 1-izbový ateliér B2.501 vo vysokom štandarde v novovznikajúcom projekte na Prístavnej ulici na okraji Starého Mesta. Táto zóna sa pretvára do nového moderného mestského bulváru, ktorý spolu s Košickou a Mlynskými Nivami bude tvoriť najmodernejšiu časť Bratislavy. Lokalita tohto projektu je u klientov vyhľadávaná aj pre najlepšie dopravné napojenie v Bratislave. Navyše priamo v projekte bude aj materská škôlka, čo je veľká pridaná hodnota. Tento projekt je práve vo výstavbe, čiže byt si osobne nebudete môcť pozrieť, ale kolaudácia a odovzdanie bytov je naplánované na druhú polovicu budúceho roka (2023).

 

Tento apartmán v sebe spája prémiové vyhotovenie, najmodernejšie technológie, zvýšené stropy, fantastickú polohu a vysoký nadštandard:

- Podlahové kúrenie

- Drevené podlahy

- Stropné chladenie

- Interiérové dvere

- Veľkoformátové obklady

- Značková sanita

- Exteriérové elektronicky ovládateľné žalúzie

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:
- Počet izieb: 1
- 5. nadzemné poschodie moderného bytového domu
- Celková plocha 35,50 m2

- K apartmánu prislúcha priestranná kobka na rovnakom podlaží
- Novostavba

- 1x garážové parkovacie státie

 

V tomto projekte oceníte predovšetkým moderné a funkčné trendy, s prihliadnutím na udržateľnosť, ekológiu a pohodlie bývania. Vykurovanie a chladenie objektu je zabezpečené s využitím obnoviteľných zdrojov - tepelných čerpadiel. To čo iní považujú za nadštandard, tu nájdete ako samozrejmosť - či už ide o veľké terasy, stropné chladenie, hliníkové žalúzie, či ďalšie vybavenie bytu pre zvýšenie Vášho pohodlia. Apartmán poskytne navyše väčší pocit priestoru a vzdušnosti v podobe zvýšených stropov.

 

V partneri na prízemí zase nájdete všetky potrebné služby vrátane kaviarní a reštaurácií. Na skok máte aj nákupné centrum Eurovea a Mlynské Nivy, alebo historickú časť Starého Mesta s množstvom kaviarní, reštaurácií, galérií a ďalších možností na trávenie voľného času. Ak preferujete aktívny oddych, stačí na bicykli prejsť cez Most Apollo, alebo cez Prístavný most a ocitnete sa na Petržalskej hrádzi, ktorá lemuje lužné lesy a mŕtve ramená Dunaja a dovedie Vás na vínko v Rakúsku, alebo naopak do Danubiany a Maďarska.

 

Cena apartmánu: 189.900 EUR

Apartmán sa predáva s jedným garážovým státím v cene 25.000 EUR.

CELKOVÁ CENA: 214.900 EUR

 

Pre podrobnejšie informácie o tomto ateliéri alebo o iných bytoch v projekte Prístavná 1 nás neváhajte kontaktovať.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita