Bratislava-Staré Mesto

Mezonet v privátnej vile na matúšovej ulici

Ponúkame na predaj 4i mezonet v modernej rezidenčnej vile priamo v srdci Bratislavy. Nehnuteľnosť sa nachádza na úplnom konci Matúšovej ulice, v susedstve lesoparku. Unikátna poloha nehnuteľnosti zaručuje súkromie, výbornú dostupnosť do mesta a aj na bratislavský obchvat. Táto novostavba upúta nielen vonkajšou fasádou, ale aj do detailov premyslenými dispozičnými riešeniami a kvalitou prevedenia.

 

Každá vila pozostáva z troch bytových jednotiek, na každom podlaží sa nachádza jeden byt. K bytom premáva výťah priamo z podzemnej garáže, ktorá je dimenzovaná pre 11 áut. Celý projekt je riešený v najvyššom štandarde a na stavbu boli použité len tie najkvalitnejšie materiály. To isté platí aj pre bytové jednotky - veľkoformátové obklady a dlažby, prémiová sanita, kuchynské linky a spotrebiče v kombinácii s prémiovou polohou posúvajú túto nehnuteľnosť medzi špičku aktuálneho realitného trhu.

 

Na predaj je:

 

mezonetový byt na 2.NP-3.NP,

plocha bytu: 204,19 m2,

plocha balkóna 2.NP : 16,11 m2

plocha terasy zadnej 3 NP : 40,04 m2

plocha terasy prednej 3 NP : 27,60 m2

plocha skladu 2.PP: 21,70 m2

plocha schodiska: 13,80 m2

 

k bytu je možné kúpiť dve garážové státia v podzemnej garáži (25.000EUR/státie)

 

V prípade záujmu je možné rokovať aj o odkúpení celej vily stroma bytovými jednotkami alebo aj obidvoch domov, kedy by novému majiteľovi vznikla úžitková plocha viac ako 1200 m2 a k tomu cca 2000 m2 pozemku. Ľahkou úpravou je možné domy prepojiť a získať tak lukratívne administratívne priestory pre vlastné podnikanie; je tiež možnosť ponechať strešné mezonety pre rezidenčné účely. Možnosti sú prakticky neobmedzené, keďže už pri projektovaní budovy sa myslelo na budúce multifunkčné využitie.

 

VYBAVENIE BYTU:

   • podlahové vykurovanie,

   • stropné chladenie,

   • tepelné čerpadlo (pre každý byt samostatná vonkajšia a vnútorná jednotka),

   • odvod od digestorov (každý byt má samostatné potrubie),

   • technická miestnosť s práčovňou,

   • meranie odberu vody,

   • meranie odberu elektriny,

   • krb,

   • akustické steny od spoločných priestorov a schodiska,

   • výťah KONE.

 

Názor FEDORS GROUP:

Ide o jedinečnú rezidenčná nehnuteľnosť s výbornou adresou. Uzavretý komplex v blízkosti Horského parku môže fungovať ako ideálne firemné sídlo, pričom sa doslova ponúka možnosť kombinácie s využitím na rezidenčné bývanie. Určite ide o výbornú investičnú príležitosť - na jej hodnotu treba prihliadať aj vďaka prakticky neobmedzeným možnostiam na budúci prenájom. V tejto dobe je to ideálny bezpečný prístav kam uložiť peniaze. Táto lokalita už neponúka žiadne pozemky na výstavbu, takže z dlhodobého hľadiska tu ceny nehnuteľností budú už len rásť.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita