Bratislava-Staré Mesto

Luxusný 7-izbový mezonet so zimnou záhradou, balkónom a saunou pod Hradom

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj luxusný 7-izbový mezonet so zimnou záhradou, balkónom, posilňovňou a saunou v luxusnom prevedení interiéru.

 

Unikátny veľkometrážny byt v centre historickej časti Starého Mesta je prepracovaný do detailov. Skúsený developer v spolupráci s niekoľkými architektmi vytvorili projekt, ktorého výsledkom je jedinečná nehnuteľnosť. Oslní vás moderná architektúra spĺňajúca tie najvyššie štandardy.  Dôraz bol kladený predovšetkým na veľkorysý priestor interiéru a praktickú, funkčnú dispozíciu s pocitom absolútneho súkromia. Pri realizácii interiéru boli použité prémiové a raritné materiály, ktoré umocňujú hodnotu bytu.  V kúpeľniach a na toaletách sú použité širokoformátové platne z prírodného kameňa. Drevená dubová podlaha v kombinácii s luxusnými kobercami v celom byte. Všetka stolarina a nábytok vyrobený na mieru z masívu.  Kuchynská linka taktiež  z masívu so zabudovanými spotrebičmi prémiových značiek. Pracovná doska a kuchynský ostrov z prírodného kameňa. Dizajnové schodisko z kameninových platní osadené okrasným sklom.  Šatníky značky Poliform, ktorá je v súčasnej dobe vedúcim hráčom na medzinárodnej scéne nábytku. K bytu prislúchajú 2 parkovacie státia pod budovou a nový majiteľ má možnosť dokúpiť až 3 dalšie parkovacie miesta.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

celková plocha: 334m2 ( 305 m2 byt + 20 m2 zimná záhrada + 9 m2 balkón )

luxusné , dizajnové zariadenie

2x kúpeľňa

2x samostatná toaleta

zimná záhrada + balkón

 

Budova nemá energetický certifikát.

 

TOP 5 VÝHOD BYTU:

- kompletná rekonštrukcia s použitím prémiových a raritných materiálov

- možnosť odkúpenia parkovacích garážových státí

- kľudná lokalita na prémiovej adrese

- veľkorysý obytný priestor

- praktické a moderné dispozičné riešenie

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Historická  budova s výťahom a vlastnou garážou. Byt sa nachádza na druhom poschodí. Nehnuteľnosť má štedrú výmeru 305 m2 úžitkovej plochy + 29 m2 exteriérového priestoru,  čo je  slušná porcia metrov štvorcových. Dispozičné riešenie je nadčasové, praktické a moderné. Od vstupu do bytu sa priestor otvorí do vstupnej haly. Po pravej strane je samostatná toaleta a veľká kúpeľňa so saunou.  Po ľavej strane je veľká hosťovská spálňa, vedľa ktorej je domáce fitko. Na konci vstupnej haly sa pôdorys rozčleňuje do dennej časti, ktorá pozostáva po pravej strane z luxusne zariadenej kuchyne s ostrovčekom a jedálenskou časťou s výstupom do zasklenej zimnej záhrady. Kuchynská linka z kartáčovanej dubovej dyhy  so zabudovanými spotrebičmi prémiových značiek. Pracovná doska z prírodnej žuly Patagónia. Masívny kuchynský ostrov z prírodného mramoru dispozične rozdeľuje priestor. Po ľavej strane je veľká obývačka, taktiež s výstupom do zimnej záhrady. Zo vstupnej haly vedie dizajnové schodisko na druhé podlažie, ktoré tvorí nočnú časť. Tá pozostáva z veľkorysej manželskej spálne, detskej izby a veľkého šatníka do ktorého sa zamiluje každá žena. Vrchné podlažie má tiež samostatnú toaletu a veľkú kúpeľňu. Z manželskej spálne je výstup na balkón. Pri realizácii rekonštrukcie a následnom zariaďovaní bytu podľa projektu sú použité raritné a prémiové materiály, ktoré spolu vytvárajú absolútnu harmóniu. Na podlahách sú položene drevené dubové parkety, v izbách sú  položené luxusné koberce.

 

 

VYBAVENIE BYTU:

- kompletná prémiová sanita v kúpeľniach

- obklady z prírodného mramoru

- kuchynská linka z kartáčovanej dubovej dyhy

- masívny kuchynský ostrov takisto z prírodného mramoru

- luxusný gauč

- jedálenský stôl

- obývačková stena z masívu

- v izbách luxusné koberce, v dennej časti na podlahách dubové parkety

- manželská posteľ

- luxusné šatníky značky Poliform

- sauna

- hliníkové okná

 

LOKALITA:

Táto prestížna adresa ponúka bývanie v pokojnej štvrti s krásnym výhľadom. Tichá lokalita zabezpečí pokoj a súkromie. Bezprostredná dostupnosť do centra.

 

Cena v RK

 

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

 

Názor FEDORS Group:

Byt v lukratívnej časti Starého Mesta, ponúka nerušenú atmosféru atraktívneho staromestského bývania, ktoré ocení aj náročný klient.  Byt je naozaj jedinečný a má svoje čaro. Luxusné prevedenie interiéru s použitím prémiových a raritných materiálov bude novému majiteľovi iste imponovať.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita