Bratislava-Nové Mesto

Lukratívny 5 izbovy byt s predzáhradkou na Kolibe

Ponúkame na predaj lukratívny 5 izbový byt ako súčasť dvojdomu s vlastnou záhradou a krásnou terasou v novom rezidenčnom projekte Wachtmeister.

 

Mestské vily Wachtmeister ponúkajú prémiové bývanie v uzavretom areáli, pre ľudí, ktorí vyžadujú kvalitu, súkromie a bezpečnosť. Jedná sa o jedinečné rodinné domy na Suchej ulici, ktorá leží v najtichšej časti bratislavskej Koliby s nádychom vidieka, na skok do prírody, ale aj centra mesta.

 

Rezidenciu tvorí súbor piatich budov rozdelených na 3 bytové domy, jeden dvojdom a jeden samostatný rodinný dom. Veľkorysé dispozície dopĺňajú vlastné predzáhradky a priestranné terasy s možnosťou realizácie súkromného strešného wellness.

 

BYT D1 

ÚŽITKOVÁ PLOCHA BYTU - 133,33 M2

PLOCHA ZÁHRADY - 63 M2

PLOCHA TERASY - 39,72 M2

 

Byt je v predaji v stave “WHITE WALLS“ a preto môžete naplno využiť svoju predstavivosť o vysnívanom bývaní. V cene bytu máte návrh interiéru od výbornej Bratislavskej dizajnérskej spoločnosti Balažik architekti s možnosťou dokončenia bytu na kľuč.

 

Projekt Mestské vily Wachtmeister sa nachádza v lokalite Stráže, historicky nazývané aj Wachmajster (nem. Wachtmeisterberg). Je to lokalita v Bratislave v mestskej časti Nové Mesto, v priestore na sever od bratislavskej hlavnej stanice a na juh od miestnej časti Koliba. V stredoveku sa na vrchole kopca nachádzala strážna veža. V súčasnosti tu sú už len pozostatky vinohradov a vilová štvrť.

 

Pre bližšie informácie navštívte našu stránku wachtmeister.sk alebo telefonicky kontaktujte priamo predajcu na čísle 0903466622.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita