Bratislava-Podunajské Biskupice

Kompletne zariadený 3-izbový byt s výhľadom do parku

Ponúkame vám exkluzívne NA PREDAJ 3-izbový byt v jednej z najkrajších častí Podunajských Biskupíc. Krásne výhľady, kompletná občianska vybavenosť, strategicky dokonalá lokalita.

Staršia novostavba v príjemnom prostredí ponúka všetko, čo mladá začínajúca rodina môže potrebovať.

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:
- celková plocha: 84 m2 (byt 75 m2, loggia 7 m2), pivničná kobka 2 m2
- kompletne zariadené
- poschodie: 2/5
- staršia 11 ročná novostavba
- tehla
- kúpeľňa s vaňou a umývadlom
- samostatná toaleta
- veľká loggia
- klimatizácia


TOP 5 VÝHOD BYTU:
- veľkorysý obytný priestor
- výborné napojenie na všetky hlavné ťahy
- neobmedzené možnosti pre voľnočasové aktivity
- kompletne zariadený byt pripravený pre nových majiteľov
- vynikajúca občianska vybavenosť v pešej dostupnosti

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Byt o rozlohe 75 m2 má štandardnú dispozíciu 3-izbového bytu v staršej novostavbe na Vrakúnskej ulici. Pozostáva z priestrannej vstupnej haly, kde je vybudovaný úložný priestor v podobe vstavenej skrine. Po pravej ruke sa nachádza detská izba so skriňou a výhľadom na park. Na rovnakej strane sa nachádza aj spálňa. Celá nočná časť je orientovaná na severo-západ. Oproti vstupnej hale je kúpeľná s vaňou, vedľa nej samostatné WC. Po ľavej ruke je kuchynská časť, ktorá je príjemne dispozične riešená s obývacou časťou, kde je taktiež východ na priestrannú loggiu. Otvorená kuchynská časť spolu s obývacou miestnosťou je na juho-východnej strane bytu. Byt je počas celého dňa krásne presvetlený. Vďaka klimatizovanej dennej časti sa aj počas letných dní budete cítiť v byte komfortne.

VYBAVENIE BYTU:
plastové okná
plávajúce podlahy v celom byte
v kúpeľni a na WC dlažba a keramický obklad
bezpečnostné dvere

LOKALITA:
V tejto časti Podunajských Biskupíc Vám nebude nič chýbať. Občianska vybavenosť je tu dokonalá. Materské škôlky, základné aj stredné školy, zdravotné stredisko, medicko-pedagogické centrum, športová hala, plaváreň, pošta, banky, úrady, potraviny, obchody, reštaurácie, kaviarne. Absolútne všetko čo moderná rodina potrebuje, priamo pod bránou do bytového domu a v pešej dostupnosti. Napojenie na všetky smery či MHD alebo autom. Ako bonus priamo pod bránou bytového domu sa nachádza drogéria, 2 pivárne a naproti je situovaný nákupný reťazec LIDL.

CENA:
185.400 EUR

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.


Názor FEDORS Group:
Exkluzívny byt v staršej NOVOSTAVBE v novovznikajúcej perfektnej časti Podunajských Biskupíc. V blízkosti do mesta, ako aj všetkých hlavných ťahov. Príjemná lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a byt samotný Vás uvedie do komfortu, ktorý hľadáte. Výhodná ponuka pre mladú rodinu, ktorá hľadá viac ako len pekný byt za dobrú cenu.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita