Bratislava-Nové Mesto

Jedinečný 4-izbový byt v nadštandardnom prevedení

Ponúkame Vám tento jedinečný  a kvalitou exkluzívny  4- izbový byt s panoramatickým výhľadom a s Bratislavou ako na dlani.

 

Táto ponuka predstavuje prémiové bývanie pre ľudí, ktorí vyžadujú rýchlu dostupnosť, kvalitné bývanie a kompletnú občiansku vybavenosť na dosah ruky.  Tento byt je predstaviteľom meststkého bývania, kde novému majiteľovi nebude nič chýbať.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

-celková plocha: 98 m2

-loggia: 4,7 m2

-balkón: 4,1 m2

-pivnica: 3 m2

-materiály v byte sú kvalitné a výlučne prírodné

-byt sa nachádza na 6/6 poschodí

-novostavba KIVIKKO r. 2016

-podlaha drevo a gressová dlažba

-kuchýňa drevo a doska kameň

-vstupná brána na čip

-kamerový systém v objekte

-plastové 3 komorové  okná s vysokou zvuko-izoláčnou schopnosťou

-vnútorné žalúzie v celom byte

-samostatné WC a práčovňa

-kúpeľňa s WC s klasickou vaňou a sprchovým kútom

-uzamykateľná garáž pod bytovým domom spolu s pivnicou 3m2

 

TOP 5 VÝHOD BYTU:

-unikátne prevedenie čisto prírodného charakteru

-panoramatický výhľad na všetky svetové strany

-lokalita s vynikajúcou dostupnosťou do centra

-novostavba s rodinnou atmosférou

-garážové státie a pivnica 

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Byt má nadštandardnú dispozíciu moderného 4-izbového bytu.  Po vstupe do bytu vchádzame do haly s veľkým úložným priestorom v modernom prevedení. Z chodby vchádzame do dennej časti obbývacieho priestoru v prepojení s kuynskou a jedálenskou časťou.   Nadštandardné materiály a moderný dizajn Vás hneď osloví svojou výnimočnosťou. Celý byt má nádych jedinečnosti. Krásne presvetlený byt s panoramatickým výhľadom vám ponúkne krásny výhľad z každej izby, čo je aj hlavnou doménou tohto prémiového bývania. Z obývacej izby je výstup na balkón odkiaľ máte výhľad nie len na centrum Bratislavy ale aj na vnútroblok s detským ihriskom a oddychovou zonou. Po pravej strane od vstupnej haly prechádzame priestrannou chodbou, v ktorej je po ľavej strane samostatné WC s práčovňou a po pravej strane bližšie k spálni je kúpeľňa s WC, s klasickou vaňou a sprchovým kútom. Na konci chodby sa nachádza nočná časť bytu s troma izbami. Výnimočnosťou týchto izieb je je , že každá izba je orientovaná na inú svetovú stranu. Zo spálne je výstup na balkón ktorý Vám okamžite ponúkne čarovný výhľad na karpaty a vinosady v krásne zelenom nádychu pokoja. 

Zobúdzať sa v takomto zelenom nádychu je pri bývaní v meste absolútnou výsadou. Nepremeškajte jedinečnú príležitosť byť majiteľom tohto bývania, keďze v tejto lokalite sú 4-izbové byty čerešničkou na torte.

 

LOKALITA:

Výhodou tejto lokality je najmä dostupnosť do všetkých častí Bratislavy, pre život v meste je toto absolútna doména rýchleho presunu kamkoľvek doslova za pár minút. V okolí bytového domu je kompletná občianska vybavenosť,potraviny, reštaurácie, MHD, služby, množstvo voľnočasových aktivít a prechádzok chodníkmi pri vinohradoch až na Karpaty.  Ak ste človek ktorý vie oceniť vymoženosti mestského bývania na prémiovej úrovni  tak tu určite nemusíte robiť žiadny kompromis

 

CENA: 439.000 EUR

k bytu je potrebné dokúpiť aj garážové státie v cene + 25.000 EUR a pivnicu + 7000 eur

 

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

 

Názor FEDORS Group:

Exkluzívny byt ležiaci na dlani mestských privilégií v nádychu moderného bývania určený pre tých, ktorí vedia čo potrebujú pre kvalitný životný štýl. Tento byt ponúka všetko, čo má ponúkať ideálne ale a prémiové bývanie.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita