Bratislava-Ružinov

Investičný 1-izbový byt v Ružinove

Ponúkame Vám exkluzívne  na predaj 1-izbový byt bez balkóna v obľúbenej časti Ružinova. Tento byt je vhodný aj pre investičných kupujúcich, nakoľko byt je možné kúpiť aj s nájomcom, ktorý mesačne platí 450 EUR. V prípade, že by ste chceli byt využívať na vlastné bývanie, je potrebné rátať s investíciou do renovácie bytu najmä v oblasti kúpeľne.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

- rozloha: 43 m2

- počet izieb: 1

- oddelené WC od kúpeľňa

- 2. poschodie s výťahom

 

TOP 3 VÝHODY:

- perfektná lokalita

- výborný pomer ceny a výmery bytu

- úplne oddelená kuchyňa

 

Do bytového domu, ktorý bol zvonku zrekonštruovaný a zateplený, sa dostanete cez vstupné dvere na čip. Výťahom sa vyveziete na druhé poschodie. Po vstupe do bytu sa ocitnete v chodbe, pričom po ľavej strane sa nachádza vstavaná skriňa, práčka, samostatné WC a na konci chodby je kúpeľňa s vaňou. Záujemcov o kúpu upozorňujeme vopred, že kúpeľňa si zaslúži rekonštrukciu.  Na pravej strany chodby je vedľa vchodových dverí kuchyňa s oknom. Vedľa nej sa nachádza veľká miestnosť, ktorá slúži ako spálňa a obývačka.

 

LOKALITA:

Sputniková ulica sa nachádza v obľúbenej časti Ružinova, s výborným dopravným napojením a dostupnosťou MHD. V pešej dostupnosti sa nachádza Park Ostredky, ako aj potraviny Kraj, reštaurácie a podobne.

 

CENA:

159.990 EUR

 

V cene sú zahrnuté všetky profesionálne služby spoločnosti FEDORS Group vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita