Bratislava-Staré Mesto

Exkluzívny byt s terasou a výhľadom na hrad v Eurovea

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj elegantný 3-izbový byt v obľúbenom projekte Eurovea. Byt s najkrajším výhľadom na Bratislavu a všetky jej dominanty.

 

Nehnuteľnosť sa nachádza na 5.podlaží s ideálnou západnou orientáciou. Byt je jedinečný svojou polohou v rámci projektu Eurovea, nachádza sa v najzápadnejšej časti čo znamená že má neobmedzený a najlepší výhľad na všetky dominanty ako sú Bratislavský hrad, Dunaj a most SNP priamo z obývačky.  Byt má exkluzívnu priestrannú terasu kde máte Bratislavu naozaj ako na dlani. Dispozične veľmi dômyselne riešený priestor poskytuje dostatok miesta na denné využitie, zároveň ale dostatok súkromia pre priesotory slúžiace výlúčne majiteľovi.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISITIKA:

=> počet izieb: 3

=> 5. podlažie

=> rozloha bytu: 137 m2

=> rozloha terasy: 95m2

=>  2 parkovacie státia v podzemnej garáži

=> pivničná kobka: 8 m2

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Vstupná chodba, izba, šatník, práčovňa, kuchyňa, s jedálňou, obývačka s výstupom na tersu, hlavná spálňa s kúpeľňou a šatníkom.

Hlavná spálňa ako aj obývačka sú orientovane na juh a západ, čo znamená priamy výhľad na Hrad, Dunaj a Staré mesto. 

 

VYHOTOVENIE A ZARIEDENIE BYTU:

Byt sa predáva zariadený, avšak je naplánovaná rekonštrukcia ktorú si budúci majiteľ bude môcť spraviť podla vlastných predstáv. Alebo na základe už existujúcej architektonickej štúdie od renomovanéj kancelárie ktorá je k dispozícii. 

 

LOKALITA:

Projekt Eurovea ponúka dizajnové bývanie a veľmi kvalitný verejný priestor s množstvom služieb v parteroch budovy. Projekt pozostáva z rezidenčných budov, nákupného centra, administratívneho komplexu, ako aj s veľmi obľúbeného nábrežia Dunaja. Lokalita ponúka kultúrne vyžitie, relax, nákupy, gastro. 

 

NÁZOR FEDORS GROUP:

Tento nádherný byt ponúka neuveriteľnú atmosféru. Nadštandardná výmera a premyslená dispozícia robia z tohoto bytu ideálne mestské bývanie, ktoré ešte umocňuje aj výhľad na centrum Bratislavy, rieku Dunaj aj Malé Karpaty. Byt ako aj projekt Eurovea celkovo ponúka bývanie 21. storočia v priamom dotyku s historickým centrom.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku