Bratislava-Staré Mesto

Exkluzívne zariadený 3-izbový byt vo výbornej lokalite Hradného kopca

Ponúkame Vám na predaj tehlový 3-izbový byt s balkónom v luxusnom prevedení interiéru s výhľadom na Hrad

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

celková plocha: 138 m2 ( 120 m2 byt + 3 m2 balkón + 15 m2 pivnica )

tehla

luxusné zariadenie

2x kúpeľňa

samostatná toaleta

balkón s výhľadom na hrad

Budova nemá energetický certifikát.

TOP 5 VÝHOD BYTU:

- prémiová adresa

- možnosť vyriešiť prenájom parkovacích státí priamo pod budovou

- kľudná lokalita na prémiovej adrese

- veľkorysý obytný priestor

- praktické a moderné dispozičné riešenie

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Budova je zrekonštruovaná s moderným výťahom. Od ulice je odčlenená plotom, čím vzniká rezidenčný priestor obyvateľov budovy. Byt sa nachádza na druhom poschodí. Nehnuteľnosť má štedrú výmeru 123 m2 užitkovej plochy, čo je na 3i byt slušná porcia metrov štvorcových. Dispozičné riešenie je nadčasové, praktické a moderné. Priamo oproti vstupu do bytu je kúpeľňa so sprchovým kútom a umývadlom. Vedľa kúpeľne je samostatná toaleta. V kúpeľniach sú položené masívne, veľkoformátové tabule z prírodného mramoru rovnako aj na WC. Pocitovo je dizajn celistvý, ako keby bola celá kúpeľňa z jedného kusu materiálu. Po ľavej strane od vstupu do bytu je dispozične umiestnená detská izba, ktorá má dostatok slnečného svetla a hlavne úplné súkromie. Po pravej strane od vstupu sa priestor otvára do obývacej časti spojenej s jedálňou a kuchyňou s výstupom na balkón orientovaný priamo na hrad. V dennej časti sú použité rovnako raritné a prémiové materiály, ktoré spolu vytvárajú absolútnu harmóniu. Na podlahách sú položene drevené dubové parkety. Kuchynská linka z kartáčovanej dubovej dyhy  so zabudovanými spotrebičmi značky Miele. Pracovná doska z prírodnej žuly Patagónia. Masívny kuchynský ostrov, taktiež z prírodného mramoru dispozične rozdeľuje priestor. Zadná časť tohto priestoru je obývačka s dizajnovým gaučom a výstupom na balkón.  Za obývačkovou stenou je manželská spálňa so šatníkom, toaletou a kúpeľňou, kde je opäť použití prírodný mramor. Luxusná manželská posteľ je po stene lemovaná podsvieteným obkladom z mramoru. V izbách sú na podlahách položené luxusné koberce.

VYBAVENIE BYTU:

- kompletná sanita v kúpeľniach

- obklady z prírodného mramoru

- kuchynská linka z kartáčovanej dubovej dyhy

- masívny kuchynský ostrov takisto z prírodného mramoru

- jedálenský stôl a obývačková stena

- v izbách luxusné koberce, v dennej časti na podlahách dubové parkety

 

LOKALITA:

Táto prestížna adresa ponúka bývanie v pokojnej štvrti s krásnymi výhľadom. Tichá lokalita v zabezpečí pokoj a súkromie. Bezprostredná dostupnosť do centra.

CENA 869 000 EUR

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

Názor FEDORS Group:

Byt v lukratívnej časti Starého Mesta, ponúka nerušenú atmosféru atraktívneho staromestského bývania, ktoré ocení aj náročný klient.  Byt je naozaj jedinečný a má svoje čaro. Luxusné prevedenie interiéru s použitím prémiových a raritných materiálov bude novému majiteľovi iste imponovať. 

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku