Bratislava-Ružinov

Dizajnový 3.5 izbový mezonet v exkluzívnej lokalite Ružinova s množstvom zelene

Ponúkame na predaj krásny dizajnový 3,5 izbový mezonet v zrekonštruovanom bytovom dome na Miletičovej ulici. Nehnuteľnosť o rozlohe 120 m2 vrátane loggie je situovaná na 4 a 5 poschodí nadstavby bytového domu so súkromným výťahom. Byt je perfektne dispozične riešený a obsahuje moderne zariadený a naozaj funkčný interiér s množstvom úložného priestoru.

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

- mezonet

- úžitková plocha:  120,42  m2 

- 1. poschodie:  vstupná hala, priestranná obývacia miestnosť s kuchyňou a jedálenskou častou , samostatné WC, presklená loggia

- 2. poschodie: hlavná spálňa, detská izba, priestranná kúpeľňa s wc, 2x šatník,  

TOP 5 VÝHOD BYTU:

- vynikajúca lokalita plná zelene 

- veľkorysá denná časť s výhľadom do zelene

- nové dizajnové prevedenie interiéru

- perfektná dispozícia 

- bezproblémové parkovanie

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Zaujímavým prvkom bytového domu je súkromný výťah ovládaný čipom len pre obyvateľov nadstavby, ktorým sa pohodlne z parkoviska dostanete priamo pred dvere svojho bytu. Po vstupe do bytu sa rozprestiera vstupná chodba so samostatným WC a prechodom do hlavnej dennej časti. Perfektne dispozičné rozdelená obývačka s kuchyňou a jedálňou s výstupom na loggiu dopĺňa priestor pre knižnicu a klavír. Kvalitný minimalistický interiér s modernými prvkami pôsobí priestranne, pričom výhľad do tichého vnútrobloku a korún stromov vytvára výnimočný pocit súkromia a domácej pohody. Kuchynská časť je doplnená o sklad na suroviny. Po výstupe schodiskom sa dostávame do nočnej časti, kde nájdeme priestrannú hlavnú spálňu, detskú izbu a veľkú kúpeľňu s vaňou a sprchovým kútom. Bonusom sú dva samostatné šatníky s vlastným vstupom, ktoré je možné využiť aj ako domácu kanceláriu.

LOKALITA:

Miletičova ulica sa nachádza v obľúbenej časti Ružinova, miestnej časti Nivy a je známa aj tým, že sa na nej nachádza najväčšie bratislavské trhovisko s čerstvými potravinami, ovocím a zeleninou. Ulica je len na skok od obľúbených nákupných centier Nivy a Central a všetkých vymožeností, ktoré ponúkajú.  V bezprostrednej blízkosti bytu sa nachádzajú aj kaviarne, banky, lekáreň, reštaurácie a cukráreň.  Do 3 minút jazdy autom sa dostanete do centra mesta, alebo na obchvat.

Veľkým plusom je taktiež bezproblémové súkromné parkovanie priamo pod bytovým domom. Ak hľadáte nadštandardné a dizajnové bývanie v jedinečnej lokalite, tento byt je stvorený práve pre vás.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku