Bratislava-Ružinov

Dizajnový 2,5-izbový loft so saunou, dvomi kúpeľnami a veľkým šatníkom

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj moderný, dizajnovo zariadený loft v širšom centre mesta v rezidenčnom projekte City Park Ružinov.

 

Výborná dispozícia, veľkorysý priestor interiéru a úložných priestorov, dizajnové vyhotovenie. Príťažlivú charizmu bytu pocítite na vlastnej koži.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

2. poschodie/ 22

celková plocha: 107,73 m2 (58,42 m2 úžitková plocha m2 byt, 103,73 m2 obytná plocha, 3,95 m2 pivnica)

tehla

novostavba

počet izieb: 2,5

nepriechodné izby

1x kúpeľňa so saunou sprchovacím kútom a toaletou

1x kúpeľňa s hydromasážnou vaňou a toaletou

2x šatník

 

TOP 5 VÝHOD BYTU:

- veľkorysý priestor bytu – dostatok úložných priestorov, 2x kúpeľňa

- dizajnové zariadenie a vyhotovenie interiéru

- prémiová novostavba

- rezidenčný projekt City Park Ružinov – moderný komplex so zeleným vnútroblokom

- lokalita širšieho centra mesta – pešia dostupnosť historického centra, výborná občianska vybavenosť v najbližšom okolí, dobrá dopravná dostupnosť (auto aj MHD)

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Od vstupu do bytu sa priestor otvára do vstupnej haly, ktorá pokračuje po ľavej strane do dennej časti bytu. V chodbe je po pravej strane veľký murovaný šatník a po ľavej strane schodisko, ktoré vedie na druhé podlažie. Dennú časť bytu tvorý obývačka spojená s kuchyňou s veľkým ostrovčekom. V ľavej časti obývačky je kúpeľňa s hydromasážnou vaňou a toaletou.

Dizanové schodisko vedie na druhé podlažie, kde je po ľavej strane dispozične vyriešený maximálne komfortný pracovný kút. Po pravej strane od schodiska je manželská spálňa s daľším šatníkom, práčovňou a kúpeľňou so saunou, sprchovacím kútom, toaletou a umývadlom.  

 

VYBAVENIE A ZARIADENIE BYTU:

- hliníkové okná

- murované bytové a medzibytové priečky

- protipožiarne vstupné dvere Sherlock bezpečnostnej triedy 3, oceľová zárubňa a bezpečnostné kovanie

- kuchynská linka vybavená prémiovými spotrebičmi

- drevené parkety v kombinácii s vkusným kobercom

- gauč

- 2x murovaný šatník

- hydormasážna vaňa a sanita v kúpeľniach

- sauna

 

LOKALITA:

City Park Ružinov sa nachádza vo vyhľadávanej bratislavskej lokalite, odkiaľ máte všetko doslova na krok - od širokej ponuky pracovných, kultúrnych a športových možností Bratislavy, cez nákupy na trhu Miletičova aj v TOP nákupných centrách Eurovea alebo Central, až po blízke školy, škôlky, či zdravotnícke zariadenia. Tu získate pohodlné cestovanie autom, napojenie na spoje mestskej dopravy alebo dokonca cyklistický chodník - 4 minúty na mestský diaľničný okruh, 6 minút na autobusovú stanicu, 8 minút do historického centra Bratislavy, do 15 minút na Hlavnú železničnú stanicu.

 

CENA:

 

330 000 EUR

 

K bytu prislúcha garážové státie v cene + 18 000 EUR

 

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

 

Názor FEDORS Group:

Moderný, mestský byt v jednom z najatraktívnejších rezidenčných projektov hlavného mesta. Lokalita, rezidenčný projekt so zeleným vntútroblokom, ale najmä samotný byt s úžasnou atmosférou vytvárajú maximálne komfortné bývanie, ktoré pokojne môžeme nazvať oázou pokoja v centre mesta. Táto ponuka určite uspokojí aj najnáročnejších klientov.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita