Bratislava-Staré Mesto

Dizajnový 2 izbový byt s krásnym výhľadom pri horskom parku

Ponúkame vám na predaj dizajnový 2-izbový byt s krásnym výhľadom v novovzniknutom rezidenčnom projekte, ktorý sa nachádza v lukratívnej lokalite Starého Mesta v blízkosti Horského parku na Búdkovej ulici.


Nehnuteľnosť o celkovej rozlohe 62,3 m2 (55 m2 plocha bytu + 7,3 m2 plocha balkóna) sa nachádza na 3. podlaží šesťposchodovej novostavby bytového domu, ktorý obsahuje len 18 bytových jednotiek a poskytuje krásny a nerušený výhľad priamo na Horský park a Kamzík.


Interiér z dielne úspešného ateliéru STUDIO e sa predáva kompletne zariadený a jeho súčasťou sú naozaj vysoko kvalitné materiály a prémiový nábytok. Bezpečnostné dvere, kvalitné hliníkové okná, vlastný kotol a podlahové kúrenie sú samozrejmosťou. K bytu prislúchajú veľké parkovacie miesto v garáži, ktoré je priamo súčasťou bytového domu. Garážové státie je možné dokúpiť si k bytu v cene 26.000 EUR vrátane DPH.


Bytový dom je postavený mimo hlavný ťah a cesta z Búdkovej ulice vedie jedine k nemu. Lokalita Horský park ponúka exkluzívne bývanie v tichom prostredí s kompletnou občianskou vybavenosťou a výbornou dostupnosťou do všetkých častí mesta či na obchvat. Bývajte v centre mesta obklopený prírodou.
Ak hľadáte luxusné a tiché bývanie v jedinečnej a lukratívnej lokalite, tento byt je stvorený práve pre vás.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku