Bratislava-Ružinov

Dizajnovo zariadený 3-izbový byt s balkónom, loggiou a panoramatickým výhľadom na Karpaty

 Ponúkame Vám na predaj 3-izbový, dizajnovo zariadený byt s balkónom, loggiou a panoramatickým výhľadom na Karpaty v tichej časti Ružinova plnej zelene.

 

Nehnuteľnosť prepracovaná do najmenších detailov. Dispozícia navrhnutá pod taktovkou skúseného architekta. Ideálne riešená pre mladú, perspektívnu rodinu, ktorá nerobí kompromisy. Architekt kládol dôraz najmä na kvalitu materiálov, modernú dispozíciu a úložné priestory. Všetko v modernom koncepte so zmyslom pre nadčasovú architektúru.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

celková plocha: 74,5 m2 (byt 70 m2 + balkón 1,5 m2 + loggia 3 m2 )

kompletná, dizajnová rekonštrukcia pod taktovkou skúseného architekta

kompletne moderne zariadený byt

kúpeľňa s vaňou a umývadlom

samostatná toaleta

2x balkón

 

TOP 5 VÝHOD BYTU:

- nový byt, ktorý po rekonštrukcii nebol obývaný

- kompletne zariadený novými spotrebičmi

- výborná rentabilita vloženej investície

- pokojná lokalita s peknými výhľadmi v Ružinove

- moderný prejav nehnuteľnosti s exkluzívnou atmosférou

- ideálne riešenie pre mladú rodinu

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Úvodná dispozícia bytu pozostáva z chodby so vstupným šatníkom. Po ľavej strane je umiestnená samostatná toaleta a kúpeľňa s vaňou a umývadlom. Postúpením chodbou sa priestor otvára do dennej časti, ktorú tvorí veľká obývačka s pracovným kútom, knižnicou a jedálenskou časťou. Tento priestor pôsobí kompaktne, celistvo a poskytuje možnosti pre realizáciu každej činnosti, ktorá sa v tejto časti bytu má odohrávať a to relaxovanie, produktívna pracovná činnosť a stolovanie. V otvorenom, modernom koncepte je riešený prechod do kompletne zariadenej kuchyne s výstupom na balkón. Zo zadnej časti obývačky je vstup do nočnej zóny bytu, ktorá pozostáva so šatníka.Po ľavej strane je veľká, samostatná detská izba. Po pravej strane je vstup do master bedroom s veľkou manželskou posteľou, šatníkom a výstupom na loggiu. Byt sa nachádza na 5. poschodí s výhľadom na Kamzík a panorámu Karpát, aj s výhľadom do tichého, zeleného vnútrobloku, čo dotvára príjemný a celistvý dojem, ktorý vo Vás tento originálny byt zanechá.

 

Byt sa nachádza na 8. nadzemnom podlaží  v 9-podlažnom bytovom dome s výťahom. Bytový dom je zateplený, po kompletnej rekonštrukcii a výmene stupačiek.

 

VYBAVENIE BYTU:

- plastové okná

- podlahy vyrovnané nivelizačným poterom - vodeodolné kompozitné parkety

- v kúpeľni a na WC dlažba a keramický obklad

- na mieru vyhotovený nábytok od stolára

- kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi

- orientačné LED osvetlenie

 

LOKALITA:

Lokalita bratislavského Ružinova patrí k vyhľadávaným najmä kvôli pokojnému bývaniu s kompletnou občianskou vybavenosťou, no s veľmi dobrou dostupnosťou do centra mesta. Základná škola, potraviny, nemocnica sú vzdialené pár minút autom. V lokalite nájdete aj veľmi dobré podmienky pre aktívne športovanie kúsok od domu sa nachádza fitness centrum či nákupné centrum Retro.

 

CENA: 334 000 €

 

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

 

Názor FEDORS Group:

Bezkonkurenčné vyhotovenie rodinného bytu vo výbornej lokalite za prijateľnú cenu. Ak hľadáte byt, pre rodinu no zároveň nehodláte robiť kompromisy tak ste ho práve našli. Bezkonkurenčné prevedenie interiéru ako z katalógu. Perfektná lokalita, výborná dostupnosť do všetkých častí hlavného mesta, výborný vklad peňazí z investičného pohľadu. Navyše, byt je okamžite voľný a predáva sa so všetkým zariadením.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita