Kráľová pri Senci

Dizajnová veľkometrážna rodinná vila s interiérovým bazénom, fitness a krásnou záhradou

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj nadštandardne a funkčne vybavenú rodinnú vilu s veľkou okrasnou záhradou v Kráľovej pri Senci, ktorá bola navrhnutá s citom pre detail, aby poskytovala maximálne pohodlie a spĺňala vysoké štandardy kvality bývania. 

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA

- úžitková plocha domu 700 m2 + veľká okrasná záhrada o výmere 24 árov

- vnútorný bazén so vzduchotechnikou, protiprúdom, vírivkou a LED nasvietením vody aj stropu s výstupom do záhrady

- vináreň s biliardom a barom

- fínska sauna, fitness, práčovňa a technická miestnosť v suteréne

- 2 haly s vlastným krbom a domácim kinom

-klimatizácia v celom dome

- galéria na obrazy po celom dome (systém pohyblivých nasvietení) 

- vonkajší altánok na opekanie s krbom, grilom a led osvetlením 

- veľká samostatná garáž na dve autá a motorky / samostatné a prekryté státie vedľa garáže na jedno auto

 

TOP 5 VÝHOD DOMU:

- kompletná rekonštrukcia do najmenších detailov architektonickým štúdiom s nábytkom na mieru

- tichá, slepá ulička, ktorá zaručuje pokoj a totálne súkromie 

- veľkorysá záhrada s vonkajším a plne vybaveným altánkom 

- vybavenie domu poskytuje množstvo možností na voľnočasové aktivity

-príjemné prostredie so skvelou dostupnosťou do mesta 

 

Nehnuteľnosť, je po kompletnej prestavbe do najmenších detailov architektonickým štúdiom a už pri prvom pohľade Vás záujme estetika a funkcionalita každého rohu, línie či materiálu.

Po vstupe do interiéru domu vás čaká harmonické splynutie rôznych štýlov a dizajnových prvkov. Od podlahy po strop, od dverí po okná - všetko je premyslené tak, aby ste cítili pokoj a pohodu domova. V celej vile nájdete galériu na obrazy s kreatívnym systémom pohyblivých nasvietení. V dvoch halách si môžete vychutnať večery pri krbe a okrem oddychovej zóny sa tu nachádza aj barový pult či domáce kino s veľkým plátnom a extra sound systémom na mieru. 

Na prízemí vily nájdeme obrovskú obývaciu izbu prepojenú s kuchyňou, jedálňou a vstupom k bazénovej časti či na záhradu. Ďalej prízemie obsahuje nočnú časť, ktorá sa skladá z troch priestranných spální a dvoch kúpeľní. Hlavná spálňa obsahuje vlastnú súkromnú kúpeľňu s wc, sprchovým kútom a vaňou. Vnútorný bazén s inovatívnou vzduchotechnikou je vybavený protiprúdom. Pre atmosféru je bazén vybavený aj LED osvetlením vody a stropu a v miestnosti nájdete aj vírivku. Vnútorný priestor je prepojený s exteriérom s priamym výstup do záhrady.

V suteréne domu sa nachádza vináreň ktorá disponuje aj biliardovým stolom a barom. Nájdete tam tradičnú fínsku saunu s oddychovou zónou a fitness časť. Suterén taktiež obsahuje aj technickú miestnosť a praktickú práčovňu.

V priestrannom podkroví s vysokým stropom, ktoré slúži ako samostatná obytná časť domu sa nachádzajú dve veľkoryso zariadené hosťovské izby, kúpeľňa s toaletou, samostatné wc, šachová zóna s knižnicou a veľká relaxačná miestnosť s barom, domácim kinom so sedením a okrúhlym atypickým pracovným stolom. 

V príjemnom prostredí záhrady sa nachádza útulný vonkajší altánok, vybavený krbom a vonkajším grilom. V altánku sa nachádza aj drez s teplou vodou, ktorý sa iste hodí pri umývaní riadu či príprave jedál. Na dokonalú atmosféru tohto vonkajšieho altánku nesmie chýbať ani správne LED osvetlenie, ktoré jemne doplní príjemný večerný pocit a zároveň poskytne dostatočné svetlo pre všetky vaše aktivity.

Pre bližšie info nás kontaktujte telefonicky na čísle 0911663393.

CENA: Na vyžiadanie 

 

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita

 

Nepremeškajte ponuku