Pezinok

Chata v rozprávkovom prostredí na skok od Bratislavy

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj túto rozprávkovú rekreačnú chatu v Kučišdorfskej doline, okres Pezinok.

 

Chata sa nachádza na veľmi peknom pozemku, obklopená majestátnymi dospelými stromami, ktoré dodávaju tomuto juhozápadnému pozemku neuveriteľný nádych prírodnej krásy. Pozemok ako aj chata samotná disponuje veľkým potenciálom. Pri prípadnej rekonštrukcii chaty môže vzniknúť obydlie s celoročným využitím, kde majiteľ nájde kľud a relax pre seba a svoju rodinu. 

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

plocha pozemku : 513 m2

pôvodný stav 

3 obytné miestnosti

kuchyňa 

parkovanie priamo pri chate 

kúpeľňa s toaletou + sprchový kút

terasa 15,3 m2

elektrika aj voda zavedená v chate

 

TOP 5 VÝHOD:

- prostredie v blízkosti vodnej priehrady 

- na skok od Bratislavy

- Pozemok v prenájme s možnosťou predĺženia

- veľmi obľúbená lokalita

- možnosť prerobenia na rodinný dom

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

V obytnej časti je vstupná chodba obývacia miestnosť a kuchyňa z ktorej je aj prístup do kúpeľne so sprchovým kutom a wc.  Na poschodí sa nachádzajú 2 izby. Jedna izba max pre 4 osoby,  menšia max pre dve deti,  tá môže slúžiť aj ako šatník alebo úložný priestor. Chata má prízemie ako pivničnú časť.  Leží vo svahovitom teréne.

 

LOKALITA:

Rekreačná oblasť mesta Pezinok pri historickej mestskej časti Cajla. Nachádza sa v pohorí Malé Karpaty v blízkosti Kučišdorfskej priehrady, je pomenovaná podľa doliny, v ktorej sa nachádza. Nachádzajú sa tu chaty a rodinné domy. 

 

CENA : 98.900 €

V cene sú zahrnuté všetky profesionálne služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita