Bratislava-Staré Mesto

Charizmatický 4-izbový mezonet s terasou v historickej budove

Ponúkame Vám  exkluzívne na predaj krásny veľkometrážny 4-izbový mezonet s krásnou terasou do vnútro bloku na hranici Starého a Nového Mesta.

 

Špeciálna dispozícia, dizajnové spracovanie, veľkorysý priestor interiéru a krásna terasa. Nehnuteľnosť s úžasnou atmosférou v ideálnej lokalite na hranici Starého a Nového Mesta v historickej budove. Tento charizmatický mezonet, môže byť Vašou oázou pokoja uprostred mesta.

 

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

- celková plocha bytu 165 m2 ( 155 m2 byt +10 m2 terasa)  

- využitie prémiových materiálov a luxusných značiek vo vybavení bytu

- 6 metrové stropy

- priestranná presklená terasa s výhľadom do vnútro bloku

 

TOP 5 VÝHOD BYTU :  

- atraktívna adresa na hranici Starého a Nového Mesta

- pôvodné masívne trámy

- prémiové vybavenie a materiály

- krb

- klimatizačná jednotka v byte

 

 

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Od vstupu do bytu sa priestor otvára do dennej časti, ktorú tvorí obývačka časti spojená s kuchyňou, jedálenskou častou s výstupom na charizmatickú terasku.

Tento priestor je v celom byte dominantný a v jeho okrajových častiach sa rozčleňuje pôdorys na ďalšie funkčné časti.

Po pravej strane od vstupu do bytu je umiestnená samostatná toaleta pre návštevy. Hneď vedľa toalety je veľký šatník a vstup do detskej izby. V rámci detskej izby je vybudované schodisko, ktoré vedie na podlažie, kde je vyriešená nočná časť so strešnými oknami.

Za kuchyňou je umiestnená moderne, dizajnovo zariadená kúpeľňa s voľne stojacou vaňou, sprchovým kútom a toaletou.

Z otvoreného priestoru obývacej časti vedie drevené schodisko z masívu na podlažie, kde je umiestená manželská spálňa so strešnými oknami, čo zdôrazňuje príjemnú a pohodovú atmosféru tohoto výnimočného bytu.

Pod masívnym dreveným schodiskom sa nachádza hosťovská izba.

Z otvoreného priestoru jedálenskej časti je výstup na terasu s výhľadom do tichého vnútrobloku.

Tento jedineční byt v historickej budove má charizmu, štýl a jedinečnú atmosféru, ktorú musíte pocítiť na vlastnej koži.

 

VYBAVENIE A ZARIADENIE BYTU:

- hliníkové okná

- drevené dvere

- krb

- klimatizácia

- kotol

 

LOKALITA:

Jedinečný mezonet priamo na hranici Starého a Nového Mesta, sa nachádza vo vyhľadávanej Bratislavskej lokalite, odkiaľ máte všetko doslova na krok od nákupných a zdravotníckych centier až po fitness centrá.  Kúpou tejto nehnuteľnosti získate charizmatický byt v historickej budove s priamou interakciou s mestským životom a zároveň pokoj čo zabezpečuje orientácia do tichého vnútro bloku.

 

CENA: 

600 000 €

 

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

 

Názor FEDORS Group:

Jedinečný mezonet v historickej budove s neopakovateľnou charizmou na hranici Starého a Nového Mesta. Dizajnové prevedenie interiéru v jemne rustikálnom štýle, kde sa nový majiteľ bude cítiť doslova ako kráľ. Ponuka ktorá určite uspokojí aj náročnejších klientov.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita