Bratislava-Staré Mesto

Čarovný staromestský byt s krásnym výhľadom na mesto

Ponúkame Vám na predaj čarovný 3-izbový byt so staromestskou atmosférou a nádherným panoramatickým výhľadom na mesto. Nehnuteľnosť zariadená zmesou starožitného, dizajnového a moderného nábytku leží na druhom poschodí zrekonštruovaného bytového domu na jednej z najprestížnejších adries Bratislavského hradného kopca. 105 m2 podlahovej plochy bytu dopĺňa vonkajšia záhradná terasa prislúchajúca k bytu, ktorá v lete dokonalo poslúži k prijemnému posedeniu alebo rodinným oslavám. 

Dispozíciu bytu tvorí veľká vstupná chodba, dve spálne, kuchynská izba s jedálňou, obývačka, kúpeľňa a samostatné WC. Hlavnou častou bytu je východne orientované prepojenie kuchynskej časti s obývacou izbou cez ktorú sa dostanete až do priestrannej hlavnej spálne. Okná celej tejto časti bytu sú orientované do krásneho výhľadu na hlavné mesto. Na podlahách sú drevené parkety v zrekonštruovanom stave pričom nábytok, dizajnové doplnky či umelecké diela dodávajú tejto nehnuteľnosti nádych exkluzivity.

Bytový dom sa nachádza na prestížnej Vlčkovej ulici, ktorá poskytuje výbornú dopravnú dostupnosť do všetkých častí mesta a kompletnú občiansku vybavenosť. Oddychové a športové vyžitie ponúka bezprostredná blízkosť Horského parku. 

V cene bytu sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho a hypotekárneho servisu. 

Ak hľadáte krásny staromestský byt v tichej lokalite s panoramatickým výhľadom, záhradnou terasou či bezproblémovým parkovaním, určite nás kontaktujte. 

 

 

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita