Bratislava-Ružinov

Čarovný 5-izbový rodinný dom so záhradou v Trnávke

Ponúkame Vám exkluzívne  na predaj 5-izbový rodinný dom s vlastnou záhradou a pivnicou, ktorý dýcha skvelou rodinnou atmosférou. Dom sa nachádza vo vyhľadávanej časti Ružinova, v srdci Trnávky medzi ostatnými rodinnými domami.

 

V dnešnej dobe je stále väčší záujem o nehnuteľnosti, ktoré sú niečím výnimočné, majú špecifický charakter, poskytnú útulné prostredie a vyčarujú úsmev na tvári všetkým členom rodiny. V tomto prípade sú splnené všetky uvedené kvality. Či je to otvorený švédsky štýl kuchyne, na ktorú sa len nepozerá, ale v ktorej sa skutočne žije, alebo originálne drevené schodisko na poschodie, rozkošná priestranná záhrada s terasou, krásne dubové podlahy z masívneho dreva, prípadne svetlíky na streche, ktoré presvetlujú strednú časť domu a hornú kúpeľňu. Dom je podpivničený a teda poskytuje aj dostatočné miesto extra ukladacieho priestoru.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

- rozloha: rodinný dom - 225 m2 + záhrada 118 m2 + terasa 20 m2 + predzáhradka

- počet izieb: 5

- počet kúpeľní: 2 (1x sprchový kút, 1x rohová vaňa, 2x WC)

- pivnica o výmere 25 m2

- samostatný plynový kotol

- úprava a filtrácia pitnej vody od Innogy

- krb na drevo 

 

TOP 5 VÝHOD:

- perfektná lokalita

- vynikajúca dispozícia rozdelená na troch podlažiach

- nové plastové okná z roku 2021

- rodinná atmosféra

- vlastný krb na drevo

 

Do rodinného domu sa dostanete cez vstupnú bránku, za ktorou sa nachádza predzáhradka so zeleňou. Cez bezpečnostné vstupné dvere sa dostanete do vstupnej haly, pričom po ľavej strane je veľkoryso dimenzovaný šatník a po pravej strane je vstup do pivnice, vedľa ktorého je ďalší úložný priestor. Na konci vstupnej haly sa nachádza spodná kúpeľňa s WC, sprchovým kútom a výstupom na terasu a záhradu. Vstupná hala ústi do strednej časti prízemia, ktorému dominuje krásne schodisko. Vpravo sa nachádza obývačka s krbom, orientovaná do ulice, po ľavej strane sa nachádza kuchyňa s výstupm na terasu a záhradu. Na hornom poschodí sa nachádzajú 4 plnohodnotné spálne a kúpeľňa s rohovou vaňou a WC. Dom nemá samostatnú garáž, avšak je zabezpečené bezproblémové parkovanie pred domom pre minimálne dve autá.

 

LOKALITA:

Trnávka predstavuje ideálnu kombináciu výhod mesta a kľudného rodinného života príznačnejšiemu pre vidiek. Absolútne bezproblémová dostupnosť MHD, ako aj kompletnej občianskej vybavenosti je samozrejmosťou. Do 5 minút autom sa dostanete na Zlaté Piesky, do Avionu, alebo na hokejový a futbalový štadión Slovan. 

 

CENA:

515.000 EUR

 

V cene sú zahrnuté všetky profesionálne služby spoločnosti FEDORS Group vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita