Bratislava-Rusovce

4izbový bungalov s veľkým pozemkom

 

Ponúkame exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom na Tibériovej ulici v Rusovciach. Dom sa nachádza v novovybudovanej zóne rodinných domov za areálom Ponteo. Na každej ulici je len pár domov čo majiteľovi poskytne dostatok kľudu a súkromia. Bungalov sa predáva na veľkorysom 830m2 veľkom pozemku.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

-4 izbový bungalov

-zastavaná plocha 161m2

-úžitková plocha 120m2

-samostatná murovaná garáž

-pozemok 830m2

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Dom je chodbou rozdelený na dennú a nočnú časť. Denná časť pozostáva so samostatnej kuchyne s jedálňou a obývačky ktorej dominujú veľkoformátové okná a krb. V nočnej časti domu sa nachádzajú 3 spálne, kúpeľňa a technická miestnosť. Dispozične je dom veľmi rozumne a efektívne riešený. Denná časť poskytuje dostatok priestoru, veľké presklenia prepájajú interiér a exteriér domu a vnášajú kopec svetla do obytných miestností. Bonusom je nadštandardný pozemok a výborná orientácia.

 

 

LOKALITA:

Rusovce sú jednou z najoblúbenejších častí Bratislavy na bývanie vďaka svojej výbornej dostupnosti do mesta. S rozvojom lokality na bývanie prišiel aj rozvoj infraštruktúry a služieb. Dnes už v Rusovciach nájdete reštaurácie, kaviarne, obchody, oddychové zóny, škôlku, športoviská... Veľmi zaujimavý je Rusovecký kaštiel a park ktorý sa snáď už v blízkej budúcnosti dočká rekonštrukcie.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita