Bratislava-Dúbravka

Pekný 4-izbový byt s loggiou a výhľadom do zelene

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj predaj 4-izbový kompletne zrekonštruovaný byt s loggiou a výhľadom do zeleňe v pokojnej časti Dúbravky. 

 

Štandardný bytový dom v príjemnom prostredí ponúka všetko, čo mladá začínajúca rodina môže potrebovať. Sympatické výhľady, kompletná občianska vybavenosť, strategicky dokonalá lokalita.

 

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

- celková plocha: 83,55 m2 ( 76,55 m2 byt + loggia 4 m2 + 3m2 pivničná kobka  )

- poschodie: 3/3

- kompletná rekonštrukcia

- kuchyňa so vstavanými spotrebičmi

- samostatná toaleta

- funkčná miestonsť

- 3x samostatná spálňa

- klimatizácia

 

TOP 5 VÝHOD BYTU:

- atraktívna časť Dúbravky

- výborné napojenie na všetky hlavné ťahy

- neobmedzené možnosti pre voľnočasové aktivity

- kompletná rekonštrukcia

- vynikajúca občianska vybavenosť v pešej dostupnosti

 

 

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Od vstupu do bytu sa priestor okamžite otvorí do vstupnej haly s priestorom pre vstavanú skriňu, ktorá ďalej rozčleňuje byt na ostatné funkčné zóny. Po pravej strane od vstupu do bytu sú umiestňené dve samostané spálne. Po ľavej strane od vstupu do bytu je kúpeľna s vaňou, samostatná toaleta a funkčná miestnosť pre práčku a sušičku. Obývacia časť je prepojená s kuchyňou no zároveň je dispozične odčlenená, čo je v konečnom dôsledku veľmi praktické no zároveň moderné. Kuchyňa je vybavená novou kuchynskou linkou so spotrebičmi. Z opačnej časti obývačky  je vstup do tretej spálňe s výstupom na loggiu s krásnym výhľadom do zelene a tichého vnútrobloku. Byt je klimatizovaný. 

 

 

VYBAVENIE BYTU:

- moderná kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi

- drevené dubové podlahy

- šatníkové skrine

- kompletne zrekonštruovaná kúpeľna a toaleta

- klimatizácia

 

 

 

LOKALITA:

V tejto časti Dúbravky Vám nebude nič chýbať. Občianska vybavenosť je tu dokonalá. Materské škôlky, základné aj stredné školy, zdravotné stredisko, medicko-pedagogické centrum, športová hala, plaváreň, pošta, banky, úrady, potraviny, obchody, reštaurácie, kaviarne. Absolútne všetko čo moderná rodina potrebuje, priamo pod bránou do bytového domu v pešej dostupnosti. Napojenie na všetky smery či mhd alebo autom.

 

 

CENA:

 

219 900 EUR

 

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

 

 

Názor FEDORS Group:

Štandardný 4-izbový byt v pekne udržiavanej, kompletne zrekonštruovanej budove v jednej z najlepších častí Dúbravky. Upravená, udržiavaná, zabývaná lokalita, ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a byt samotný Vás uvedie do komfortu, ktorý hľadáte. Výhodná ponuka pre mladú rodinu, ktorá nehľadá len dobrý byt za dobrú cenu ale aj niečo viac.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita