Bratislava-Petržalka

3-izbový veľkometrážny byt s výhľadom na Rakúsko

Ponúkame na predaj exkluzívne veľkometrážny 3- izbový byt s výhľadom na najkrajšie západy slnka 

Táto ponuka predstavuje ideálne bývanie pre ľudí, ktorí vyžadujú rýchlu dostupnosť, kvalitné bývanie a kompletnú občiansku vybavenosť na dosah ruky.  

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

celková plocha: 105,35 m2

terasa : 5,16 m2

byt sa nachádza na 11/11 poschodí

novostavba PEGAS

kuchýňa so spotrebičmi

vstavané skrine

vstupná brána na čip

klimatizácia

optika Telecom

plastové 3 komorové okná

nadštandardne veľká kúpeľňa s rohovou vaňou aj  so sprchovým kútom a WC

2 x garážové státie výborne situované

náklady na bývanie 3os /mes = 160e správca +40 elektrina

 

TOP 5 VÝHOD BYTU:

lokalita s vynikajúcou dostupnosťou

2x garážové státie, 4x výťah

veľkometrážny byt s orientáciou na Juh

balkón zo spálne aj z obývacej izby

klimatizácia

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Byt má premyslenú a praktickú dispozíciu 3-izbového bytu.  Z predsiene je chodba ktorá vedie vpravo a ktorou sa dostanente do nočnej a súkromnej časti bytu a to do spálne a kúpeľne. Pozdľž celej chodby je vstavaný šatník a množstvom úložného priestoru a praktického využitia.Z predsiene priamo pred vami sa nachádza krásne presvetlený a priestranný obývaci priestor,ktorý je odčlenený od kuchyne, kuchyňa nie je uzavretá, ale je samostaná .  Z obyvacej izby je po pravej strane ďalšia spálňa alebo detská izba atraktívnych rozmerov. Vystup na balkón je zo spálne aj z obývacej izbyý. Celý byt má nádych jedinečnosti a to vďaka priestoru, ktorý vám poskytne ku kvalitnejšiemu bývaniu. Byt je krásne presvetlený s príjemným výhľadom na Rakúsko, pred oknami nestojí a neprekáža žiadny bytový dom a tak si môžete vychutnávať výhľady a západy slnka plným dúškom. Nepremeškajte jedinečnú príležitosť byť majiteľom tohto bývania, keďze v tejto lokalite sú veľkometrážne byty čerešničkou na torte.

 

LOKALITA:

Nehnuteľnosť sa nachádza v mestskej čsti Bratislava- Petržalka kde sa skutočne zoznámite s tým najpohodlnejším spôsobom života, ktorú táto lokalita ponúka. MHD zastávka je hneď pred bytovým domom a dostanete sa do všetkých mestských častí. . V  dostupnosti máte k dispozícii Trh Slnečnice a množstvo nákupných možností , taktiež Aupark a Sad Janka Kráľa kde sa dostanete autom do 5 minút.  V okolí bytového domu sú  možnosti ako detské ihriská , reštaurácie, vinárne, bary , služby lekárne, soláriá a mnoho ďalších. Doslova sa nachádzate v centre diania a neobmedzených možností. Petržalka ako jediná mestská časť ponúka najvyššie množstvo materských škôlok , základných škôl, nemocníc a polikliník a to v každom sídlisku. Aj pri Vyšehradskej je v dostupnosti 5 minút peši Poliklinika Strečnianská a nemocnica Antolská. Využite privilégium bývať v blízkosti športovísk ako je populárbna hrázdza či jazero Draždiak využívané celoročne. Pri bytovom dome nájdete pekáreň potraviny Galéria Tesco , Danubia Lidl Kaufland , MCdonald, Pet store, Pošta a všetko na čo si spomeniete.  Športovcom a aktívnym ľuďom sa doprialo vďaka množstvu cyklistických trás, vyznačených len pre tieto účely až na hrádzu či do mesta. Niekoľko posilňovní wellness plavárne masáže si vychutnáte v okolí 5 minút od bytového domu čiže ak sa aj rozhodnete na poslednú chvíľu zmeniť si program počas dňa a víkendov, v tejto lokalite sa určite nudiť nebudete. Ak hľadáte pre seba to správne miesto na život, veríme že táto ponuka splní nad mieru Vaše očakávania

 

CENA: 319 900 €

k bytu je možné dokúpiť aj dve garážové státia, každé v cene + 21.000 EUR  

garážové státia sú výborne a prakticky situované , nachádzajú sa hneď pri výťahoch a obe miesta su vedľa seba bez ďalšieho suseda.

 

V cene sú započítané služby ponúkané FEDORS Group vrátane sprostredkovateľských a právnych služieb a  katastrálnych poplatkov.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita