Bratislava-Ružinov

3-izbový byt s výhľadom do zelene v tichej časti Ružinova

 Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3-izbový byt s výhľadom do zelene v tichej časti Ružinova.

 

Nehnuteľnosť je čiastočne zrekonštruovaná a plne obývateľná. Budova je taktiež zrekonštruovaná, zateplená s novou fasádou a po výmene stupačiek.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

celková plocha: 72,2 m2 (byt 70 m2 +  2,2 m2 pivnica)

čiastočná rekonštrukcia

čiastočne zariadený

kúpeľňa s vaňou a umývadlom

samostatná toaleta

plastové okná

pokojná, tichá lokalita

krásny výhľad do zelene

 

TOP 5 VÝHOD BYTU:

- pokojná lokalita s peknými výhľadmi v Ružinove

- čiastočná rekonštrukcia

- výborná rentabilita vloženej investície

- výborná predajná cena

- ideálne riešenie pre mladú rodinu

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Úvodná dispozícia bytu pozostáva z chodby so vstupným šatníkom. Po ľavej strane je umiestnená samostatná toaleta a kúpeľňa s vaňou a umývadlom. Postúpením chodbou sa priestor otvára do dennej časti, ktorú tvorí veľká obývačka s prechodom do kuchyne. Tento priestor môže byť samostatný alebo v rámci moderného konceptu prepojený s obývačkou. V zadnej časti obývačky je vstup do nočnej časti. V zádverí je chodba, ktorá má po pravej strane šatníkovú skriňu a po ľavej strane je vstup do detskej izby. Na konci tejto krátkej chodby je veľká manželská spálňa. Celý byt má okná orientované na západ do tichého vnútrobloku plného zelene s detským ihriskom a parkoviskom. Byt sa nachádza na prízemí v 7podlažnej budove v slepej uličke. V okolí je absolútny kľud bez pohybu ľudí.

 

VYBAVENIE BYTU:

- plastové okná

- pôvodné drevené parkety

- v kúpeľni a na WC dlažba

- kuchynská linka

- šatníkové skrine

 

LOKALITA:

Lokalita bratislavského Ružinova patrí k vyhľadávaným najmä kvôli pokojnému bývaniu s kompletnou občianskou vybavenosťou, no s veľmi dobrou dostupnosťou do centra mesta. Základná škola, potraviny, nemocnica sú vzdialené pár minút autom. V lokalite nájdete aj veľmi dobré podmienky pre aktívne športovanie kúsok od domu sa nachádza fitness centrum, Lidl či nákupné centrum Retro.

 

CENA: 229 000 €

 

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

 

Názor FEDORS Group:

Nehnuteľnosť ktorá je vo svojej kategórii veľmi horúcou ponukou. Byty v Ružinovských panelákoch siahajú do výšin a práve týmto spôsobom si dokáže mladá perspektívna rodina zabezpečiť svoje vlastné bývanie za diskontnú cenu v aktuálnej situácii na trhu. Rekonštrukciu, ktorá uvedie byt do moderného prejavu vyrieši nový majiteľ za zlomok ceny, keďže byt je už čiastočne zrekonštruovaný. Perfektná lokalita, výborná dostupnosť do všetkých častí hlavného mesta, výborný vklad peňazí z investičného pohľadu. Navyše, byt je okamžite voľný.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita