Bratislava-Ružinov

2-izbový LOFT s vysokým stropom v novostavbe

Ponúkame na predaj moderný loft v širšom centre mesta v rezidenčnom projekte City Park Ružinov. 

Výborná dispozícia, veľkorysý priestor interiéru, pripravená ponuka realizácie interiéru. Úžasnú atmosféru bytu, ktorý sa môže stať vašou luxusnou oázou pokoja uprostred mesta, neopíšu slová – tento byt treba vidieť! 
 


ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:
2. poschodie/ 23
celková plocha: 67,23 m2 (43,61m2 úžitková plocha m2 byt, 67,23m2 obytná plocha )
tehla
novostavba
počet izieb: 2
nepriechodné izby
1x kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou
1x kúpeľňa s vaňou, saunou a samostantou toaletou WC
2x šatník 

TOP 5 VÝHOD BYTU:
- veľkorysý priestor bytu – dostatok úložných priestorov, 2x kúpeľňa
- vypracovaná idea realizácie interiéru 
- prémiová novostavba 
- rezidenčný projekt City Park Ružinov – moderný komplex so zeleným vnútroblokom
- lokalita širšieho centra mesta – pešia dostupnosť historického centra, výborná občianska vybavenosť v najbližšom okolí, dobrá dopravná dostupnosť (auto aj MHD)

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Do bytu vchádzame vstupnou chodbou, z ktorej sa dostaneme do všetkých miestností bytu na spodnom podlaží. Po pravej strane od vstupu do bytu je samostatná toaleta. Oproti je dispozične vyriešený wellnes so saunou. Postúpením chodbou je po pravej strane kuchyňa, ktorá prechádza do otvoreného priestoru obývacej časti s vysokým stropom. Z obývacej časti vedie schodisko na druhé podlažie, kde je priamo oproti schodisku umiestnená samostatná kúpeľna so sprchovým kútom toaletou.  Ostatná časť vrchného podlažia je realizovaná ako spálňa s dvomi šatníkmi. 

VYBAVENIE A ZARIADENIE BYTU:
- hliníkové okná
- murované bytové a medzibytové priečky
- protipožiarne vstupné dvere Sherlock bezpečnostnej triedy 3, oceľová zárubňa a bezpečnostné kovanie 

LOKALITA:
City Park Ružinov sa nachádza vo vyhľadávanej bratislavskej lokalite, odkiaľ máte všetko doslova na krok - od širokej ponuky pracovných, kultúrnych a športových možností Bratislavy, cez nákupy na trhu Miletičova aj v TOP nákupných centrách Eurovea alebo Central, až po blízke školy, škôlky, či zdravotnícke zariadenia. Tu získate pohodlné cestovanie autom, napojenie na spoje mestskej dopravy alebo dokonca cyklistický chodník - 4 minúty na mestský diaľničný okruh, 6 minút na autobusovú stanicu, 8 minút do historického centra Bratislavy, do 15 minút na Hlavnú železničnú stanicu. 

CENA:
209 900 EUR 

K bytu prislúcha garážové státie v cene + 18 000 EUR

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

Názor FEDORS Group:
Moderný, mestský byt v jednom z najatraktívnejších rezidenčných projektov hlavného mesta. Lokalita, rezidenčný projekt so zeleným vntútroblokom, ale najmä samotný byt s úžasnou atmosférou vytvárajú maximálne komfortné bývanie, ktoré pokojne môžeme nazvať oázou pokoja v centre mesta. Táto ponuka určite uspokojí aj najnáročnejších klientov.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita